2726
عنوان

بیاین عکس بیبی چک مثبت بذارین حال کنم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک هفتس تکررادراردارم چندشبم هس خیلی گشنم میشه شباالان معدم میسوزه شبام وقتی میرم تورخت خواب کمردردخفیف دارم شباخوابم نمیبره  عصبانیم دلم میگیره خستم نفخم کردم دوروزازپری گذشته یک بارتواین ماه ازدستش دررفت ال دی خوردم ۴تادوازده ساعت بعدباز۴تاینی ۸تا بنظرتون الان اینابخاطرقرص ال دی  حالتام یانه ممکنه بارداری باشه

2728
زنده باشن هردو؟ چندمه سیکلت اقدام داشتی؟

ممنون بله.والا دقیق یادم نیس ولی چون میخواستم دختر باشه میخواستم چندروز قبل تخمک گذاری باشه که شوهرم رفت مسافرت و همون حوالی تخمک گذاری شد

اگرخدابخوادمیده اینحامن خیلی خوندم که پسرمیخواستن روزتخمک گذاری اقدام کردن ولی دخترشده.منم این ماه ر ...

شستشو دادم خودمو با سرکه،با سرنگ بدون سوزن آب و سرکه تزریق کردم ،رازیانه خوردم،لبنیات فرااااااوااااان خوردم،سردی زیاد خوردم.شوهرمم تا حدی همکاری کرد،

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
دقیقا دقیقا😂😂😂😂😂😂😂😂مامانه بنده خدای منم اینجوریه.میاد خونمون انگار از بند اسارت آزاد شده😂

وااای خدا نکشتت  ای خندیدما

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
قصه اش طولانیِ . یگیش این که تنگی نفس دارم فکر میکنم حامله شم حتما میمیرم 

اگه مشکلت سلامت جسمی هست که برو خودتو درمان کن

اگه سلامت روحی هست که اونم برو مشاور روانشناس درست کن

شستشو دادم خودمو با سرکه،با سرنگ بدون سوزن آب و سرکه تزریق کردم ،رازیانه خوردم،لبنیات فرااااااوااااا ...

من شوهرم که اصلاهمکاری نمیکنه میگه بسپردست خدا ته دلش بازپسرمیخوادمیگه من دختردوس ندارم من بدون اینکه بهش بگم سعی میکنم سردی بخورم ۴ ماهه قرص کلسیم منیزیم میخورم.سرکروهم ماه اول زدم داغون شدم دیگه نزدم.شناچقدسرکه چقدآب میزنی

سه روز گذشته بود اصلا همین الانم باورم نمیشه که باردارم کاملا یهویی بود اخه من واسه پسرم کجاها که نر ...

چن ماه تو اقدام بودی؟

الان چن وقتنه؟

من یک هفتس تکررادراردارم چندشبم هس خیلی گشنم میشه شباالان معدم میسوزه شبام وقتی میرم تورخت خواب کمرد ...

والا مشخص نمیشه

بیبی چک بزن راحت 

ممنون بله.والا دقیق یادم نیس ولی چون میخواستم دختر باشه میخواستم چندروز قبل تخمک گذاری باشه که شوهرم ...

آها.یعنی نشد قبل از تخمک‌گذاریت اقدام کنی؟؟

من شوهرم که اصلاهمکاری نمیکنه میگه بسپردست خدا ته دلش بازپسرمیخوادمیگه من دختردوس ندارم من بدون اینک ...

یک چهارم سرکه باقیش آب

شوهرت حرف درست میزنه به نظرم

هرچی خدا بخاد بده همون میشه

ما خودمون بکشیم آخرش همون که خدا بخاد میشه

2706