2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چاقی

باید یکم اکتیو تر باشید واسه ۳۴ ساله خیلی بیشتر اکتیو باشید بدن نیاز به فعالیت بیشتری داره واسه سلامتی خودتون چربی های دور شکم باعث ناراحتی قلبی و کلسترول خون و بالا میبره

آقا هستم🕵️‍♂️
واقعا با ۳۴ سال سن هنوز قیافه طرف برات مهمه؟ من زیر ۲۰ فکر میکردم پسر باید خوشگل باشه بعد تغییر عقید ...

منم میگفتم اخلاق ولی قیافه خیلی مهمه باید برات جذاب باشه حتما 😐

من بی تو ناله فراوون میکنم .... گریه چو بارون میکنم .... لطفا با لحن جواد یساری خوانده شود  :/
2728
ببینید از عکسم شانس نیاوردم 😐😐😐😐  وقیح سر سگ تو روحت   :/

چرا عکس گذاشتی ..خب همینطوری هم حرفات رو قبول میکردیم

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
منم میگفتم اخلاق ولی قیافه خیلی مهمه باید برات جذاب باشه حتما 😐

من حاضرم طرف مقابلم یه ادم فوق العاده معمولی باشه ولی رفتار و اخلاق عالی داشته باشه قیافه بعد یه مدت تکراری میشه ولی اخلاق خوب تا ابد بهت حس خوب میده

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
عکس هیکلمو میزارم بگید بی ریختم خدائیش ... با پسر قبلی کاتیدم برام نوشت پنگوئن قناص 😐😐😐😐😐

😂😂😂😂😂😂ای وااای خدایا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چه صادقی پسر بودم خودم میومدم میگرفتمت

بد دهن هم هستی

برو بابا بد دهنی بهتر از اختلال هورمونیه که تو داری   تو سایت بارداری و پریودی پرسه میزنی احمق   جرعت داری برو ت جمع پسرا  😐

من بی تو ناله فراوون میکنم .... گریه چو بارون میکنم .... لطفا با لحن جواد یساری خوانده شود  :/
😂😂😂😂😂😂ای وااای خدایا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چه صادقی پسر بودم خودم میومدم میگرفتمت

قدر نمیدونن  :/   البته منم گفتم تو هم چندش بودی تحملت میکردم کوتوله نکبت  😐😐😐😐

2706