2737
2734
دلم به اندازهی تمام جهان گرفته .. دلم برای خودم میسوزه  انقدر ای کاش تو دلم هست که داره خفه ام ...

جونم بگو خودتوسبک کن 

من سراپا گوشم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
اره سه ساله ازدواج کردم. ۲۱ سالمه حامله ام هستم. تو چن سالته؟؟؟

من ۲۷ سالمه 

وای خدایا نی نی داری جوش نزنی حا 

چند وقتته؟خدا  کمکت کنه خوشبخت بشی عزیزم

من از مادرت گفتی خ حالم بد شده همش توفکرتم ی سوالایی تو ذهنمه ک نمیتونم بپرسم ازت

مراقب نی نیت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخش عزیزم تو خودتو ناراحت نکن الهی امین والا من شوهرم پادسال همین موقعا شش ماه ی دفعه منو ول کرد ر ...

خدا لعنتشون کنه. ولی با این‌اوضاع بچه بیاد همه‌چیز ممکنه بدترم‌بشه. کاش باردار نمیشدی!خیلی ناراحتم بیشتر واسه تو دلیت😔

کاش با ۱۲۳ اورژانس اجتماعیه مشورت میکردی! فیلم ملی وراه های نرفتش رو ببین!زندگیش شبیه زندگیه توعه😭😢

من ۲۷ سالمه  وای خدایا نی نی داری جوش نزنی حا  چند وقتته؟خدا  کمکت کنه خوشبخت بشی ع ...

۴۰ هفتمه دیگه وقت دنیا اومدنشه. بپرس عزیزم!خیلی ساله با این دردا عجین شدم. نه بابا انقدر حرصا هست تو زندگیم که خوردم که حرص تو چیزی نیست

ولی بچه ها بدتر از همه ی اینا درد خیانته😔

اره خیانت بدتره 

ولی من امروز شوهرم بهم گف ک ی زن صیغه کرده میره ...

من ا۱لا برام مهم نبود نمیدونم چرا 

2738
۴۰ هفتمه دیگه وقت دنیا اومدنشه. بپرس عزیزم!خیلی ساله با این دردا عجین شدم. نه بابا انقدر حرصا هست تو ...

وقتی مامانت فوت کرد بابات زن گرف تو چکار کردی

بسلامتی دنیا بیاد انشالله  

منم هرشب ك شوهرم هست اين موقع خابم امشب يكى تو نى نى سايت پز نى نى دار بودنشو بهم داد خيلي دلم ...

غصه نخور بابا. نینی چیزی نیست‌که پز داشته باشه. هزارتا درد و سختیه به قول مادربزرگم نداری یه درده داری هزارو یک‌درد.ان‌شاله خدا دامن توام‌سبز کنه بفهمی همه مامان‌ا چی‌میکشن

منم هرشب ك شوهرم هست اين موقع خابم امشب يكى تو نى نى سايت پز نى نى دار بودنشو بهم داد خيلي دلم ...

عریزمر پز دادن نمیخاد 

اون دیونه بوده ک پز داده بچه هم یکی از مشکلات زندگب میشه

انشالله خدا دامنتو سبز کنه

میدونی منقبل ازین حاملگیم ی سقط داشتم میفعمم چی میکشی 

چندوقت ازدواحج کردی؟

ببخش عزیزم تو خودتو ناراحت نکن الهی امین والا من شوهرم پادسال همین موقعا شش ماه ی دفعه منو ول کرد ر ...

من اصلا دلم نمیاد ب مامان بابام بگم

امامانم خودش کلی بدبختی کشیده‌. دلم کبابه براش

اونجا ک میریم الکی خودمو شاد نشون میدم هیشکی از دلم خبر نداره هیشکی

قبلنا باشوهرم ک حرف میزدم خیلی اروم میشدم ولی الان...دوسش ندارم

خیلی داغونم ک این حرفارو میزنم من نمیخاستم اینطوری شه

2706