2410
2553
بخدا منم مث توام بچه داری؟ منم دقیقا تا وقتی ب روش بخندم خوبه ولی اما ن ازینکه ازش ی توقعی داشته با ...

من بچه ندارم

تاحالا بااارها باهاش حرف زدم همون لحظه همش تاییدم میکنه میگه میفهممت درکت میکنم ولی کو؟ 

کافیه حرفی بزنم ک ب مذاقش خوش نیاد چنان تلخ میشه ک حالم ازش بهم میخوره

بقران تاحالا حتی توی بزرگترین دعواهامون ته دلم دوسش داشتم ولی امشب هیییچ علاقه‌ای بهش ندارم اما چون وابسته‌ام هیچوقت نمیتونم ازش جداشم

خیلی بی‌حسم خیلی زیاد

میدونم عزیزم. خیلی از زن ها قربانی بی پناهی میشن.خدا کمکت کنه فقط .سعی کن شوهرتو با زبون خر کنی از خ ...

محاله مادرش نمیزاره 

مادرش تمام عروساش باهاش قهرن 

فقط شوهر من محلش میده این میبینه عروساش باهاش قهرن و پسراش محلش نمیدن زوم کرده رو شوهر من

حا بخدا امروز اینقد بی پناهی و بدبختی رو قشنگ حس کردم وقتیک  ی قرون پول تو کیفم نبود

وقتی ک دلم هوس میکنه ی چیربخورم 

وقتی کدلم میگیرع کسی نیس ببرتم تاپارک

اااااخ 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمخدا رحمت کنه مادرتو  ببخش بخدا شرمندنم  حلالم کن باین تاپیکم  مطمنن بخشیده&nbs ...

فدای سرت . گذشته باید درس عبرت ادم باشه . خدا هیچ‌زنی رو بی پناه نکنه منم مادرم بی پناه بود توی ۲۱ سالگی سرطان گرفت ۲۶ سالش بود مرد. شاید اگه مادرم پدر داشت یا مادر داشت یا یه خانواده درست درمون داشت هیچ وقت زیر مشت و لگدای پدرم زندگی نمیکرد. 

سر مادرش بیشتر سر اینکه مادرش بهش میگه پنهون کاری کن  این میکنه سیاست بازی میکنه تا من میفهمم ...

خدا بگم چیکارش کنه

ببین سر ب سرش نذار بخاطر اون بچت فقط،خداخودش کمکت کنه،ولش کن بهونه دستش نده

2720
خدا بگم چیکارش کنه ببین سر ب سرش نذار بخاطر اون بچت فقط،خداخودش کمکت کنه،ولش کن بهونه دستش نده

دیگ اعصابم میدیره بهم هرچی میخام جلو خودمو بگیرم اصلا نمیتونم خصوصا امروز ک دیگ فهمیدم دروقم گفته 

ولی میدونم تو چی میگی باید اصلا محل سگم بهش ندم نرم پیششون

محاله مادرش نمیزاره  مادرش تمام عروساش باهاش قهرن  فقط شوهر من محلش میده این میبینه عروس ...

بمیرم برای دلت عزیزم.میفهمم خیلی سخته بی کسی.قربون دل شکستت.خدا شوهرتو سر به راه کنه اگه ادم نمیشه خدا مادرشو ازتون دور کنه فقط فتنه رو

دیگ اعصابم میدیره بهم هرچی میخام جلو خودمو بگیرم اصلا نمیتونم خصوصا امروز ک دیگ فهمیدم دروقم گفته&nb ...

ببین میدونم سخته اما فقط بخاطر بچت اون گناهی نداره،خودتم گرسنه نگه ندار،بیخیال اونا،ازلجشون بگوبخند کیف کن بذار بچت اذیت نشه

فدای سرت . گذشته باید درس عبرت ادم باشه . خدا هیچ‌زنی رو بی پناه نکنه منم مادرم بی پناه بود توی ۲۱ س ...

وای خ زود ...

حیف جونیش 

عزیرمزمم

منم دقیفا شوهرم میبینه هی منو میزنه ن پدری میاد بگه چرا زدی ن مادری ن برادری شیر شده اینقد شیررررر شده ک امروز از رو سرگمی مشت میزد تو سرممن ضعف کرده بودم بچه تو شکمم خودمم ادم لاقری ظهرم ی لقمه کشک بادمجون خورده بودم من ضعفم زده بود اون هی تند تند میزد تو سرم موهامو از ریشه میکشید وای تورو خدا کنارم بمون من  خ حالم بده

2714
ببین میدونم سخته اما فقط بخاطر بچت اون گناهی نداره،خودتم گرسنه نگه ندار،بیخیال اونا،ازلجشون بگوبخند ...

مامان تو چکار میکرد؟

حتما تو هم دلش بودی حا؟

از شانس گوه من بچمم دختریع 

دلم بحالش از الان میسوزه 

ی وقتایی فک میکنم اگ پسر بود شاید عزیز تر بودم تو چشم شوهرم

بمیرم برای دلت عزیزم.میفهمم خیلی سخته بی کسی.قربون دل شکستت.خدا شوهرتو سر به راه کنه اگه ادم نمیشه خ ...

تو ازدواج کردی؟

وای خ زود ... حیف جونیش  عزیرمزمم منم دقیفا شوهرم میبینه هی منو میزنه ن پدری میاد بگه چرا زد ...

خدا لعنتش کنه. چرا به خانوادت نمیگی!؟ اون داره از نبود خانوادت و سکوت خودت سواستفاده میکنه. ینی چی اخه؟؟؟

کسی نیست بهش یاد بده زن حامله چقدر ضعیفه بدنش؟؟؟

ینی هیچ حیوونی با ماده خودش اینکارو نمیکنه که بعضی مردا میکنن خدا کنه امشب دیگه نفس بالا نیاد .زلیل شده .حالم بد شد به خدا

مامان تو چکار میکرد؟ حتما تو هم دلش بودی حا؟ از شانس گوه من بچمم دختریع  دلم بحالش از الان م ...

عزیزم نگو خدا هرکیو دوس داشته باشه بهش دختر میده،قسمت اول پیامت رومتوجه نشدم اشتباه ریپلای کردی فک کنم

دلم به اندازهی تمام جهان گرفته .. دلم برای خودم میسوزه 

انقدر ای کاش تو دلم هست که داره خفه ام میکنه

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟
خدا لعنتش کنه. چرا به خانوادت نمیگی!؟ اون داره از نبود خانوادت و سکوت خودت سواستفاده میکنه. ینی چی ا ...

ببخش عزیزم تو خودتو ناراحت نکن الهی امین

والا من شوهرم پادسال همین موقعا شش ماه ی دفعه منو ول کرد رف من خونوادم خ سنتی هستن پدر مادرم گفتن طلاق نه برو دنبالش خلاصه من با مشاوره رفتم دنبالش 

وقتیم ک میرفتم دنبالش ماامانم گف این  خ پرو میشه باید بیا شکایت کن من خ دوسش داشتم رفتم دم خونه مادرشو دنبال شوهرم بعداز شش ماه الهی خیر نبینه مادرش ک چها بسرمون داد

خلاصه ازون روز د من حمایت خونوادمو از دست دادم یعنی پدرو مادرم اینقد پیرو فرسودن ک نمیشه بهصون بگی

نیستن ازین ادمای پر دلو جرات ک بخان پشتم وایسن 

حتی چندبارم ب مادرم گفتم اذیتم میکنه مادرم میگه فقط محبتش کن 

ریدن ب این محبت

2706