2726
عنوان

كيا ازمايش ان تي و انومالي نرفتن

175 بازدید | 14 پست

و بچه سالم بوده

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

مگه میشه نرفت

رفتنش یه استرسه ولی نرفتنش تو ۹ ماه هزاران استرس به آدم وارد میکنه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ك نرفتم 

سونو رفتم ولي ازمايش نه

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
میدونستی ازمایشش مهم تره؟؟

نه چرا مهمه ؟

نه چرا مهمه ؟

خیلی چیزا توش بررسی میشه

من از دکترتون تعجب میکنم واقعا

اصلا تحت نظر متخصص هستی؟چ

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بايد بري يعني چي بچه مسئوليت داره حال و خوصله و پولشو نداري نمياورديش كه از الان براش كم بزاري اون ب ...

اتفاقا پولش دارم

خيلي ها را ديدم بهشون گفتن ازمايشت ريسك داره حتي تو ١٦ هفته ولي بعد سالم بود

اتفاقا پولش دارم خيلي ها را ديدم بهشون گفتن ازمايشت ريسك داره حتي تو ١٦ هفته ولي بعد سالم بود

خداروشكر كه داري ايشالاااا هميشه داشته باشي به بركت بچه ولي برو هيچ چيزيت بي علت نيست قطعا كه سالمه ولي اومدي ديدي ١ درصد مشكل داشتي بچه سندرومي تا اخر عمر هم خودش عذاب ميكشه هم تو خدايي نكرده زبونم لال البته

خداروشكر كه داري ايشالاااا هميشه داشته باشي به بركت بچه ولي برو هيچ چيزيت بي علت نيست قطعا كه سالمه ...

ممنون

ولي جاريم رفت بهش گفتن ريسك پرخطر داري

امينو بايد بري

امينو نرفت

سونو انومالي گفت هيچيش نيست

الان دخترش ٦ ماهشه ماشالله

2706