2726

من سنو ان تی اولم همه چی نرمال بود ازمایش خونش دیر رفتم ازم نگرفتن.ولی غربارگری دوم ریسک سندروم تروزمی ۲۱ بالا بود ۱به۱۸۲ .خلاصه هفته ۱۷با کلی ترس و استرس و گریه امنیو سنتز دادم منتظر جوابم. سونو انومالی ۱۸هفته دادم .دکتر گفت بهش نمیخوره سندروم باشه تیغه بینیشو نشونم داد گفت از نظر من نرماله  ینی همه چیش سالم و خوبه .حالا میخواستم بدونم چقد میشه به جواب انومالی دلخوش بود؟ینی تیغه بینی داشتن نوزاد دلیل قطعی سندروم نبودنشه؟؟؟البته اب پشت گردن و اینا هم خب نرمال بوده .شب و روز ندارم تا جواب بیاد کسی تحربه مثل من داشته؟چقد انومالی و غربارگری ربط دارن بهم ؟ ممنون میشم تجربه هاتون بگین .

ان تی  تجارت جدید دکتراس....من ک ندادم این مسخره بازیا رو

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ان تی  تجارت جدید دکتراس....من ک ندادم این مسخره بازیا رو

اره واقعا همش استرس به آدم وارد می‌کنن

منم کلا ندادم

خواهرم بنده خدا داد و ریسکش‌ متوسط بودامینوسنتز داد خداروشکر هیچ مشکلی نداشت ولی تا جواب بیاد خیلی فشار روحی روش بود

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

هر کی هم ان تی داده بهش گفتن بچه ات مشکل داره.پاش کوتاهه.کله اش گندس.توده داری. بچه ات سندرومه...وقت زایمان همه هم از دم سالم....

بابا ولمون کنید ان تی ان تی ...

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

خانمای باردار یه سوال بی ربط دارم.توی بارداری اون احساس های بد قبل از پریود رو دارین؟من خیلی نگران و ترسو میشم قبل از پریود.اگه دوران بارداری همش اینطور باشه کارم به بیمارستان میکشه.تو اقدامم.لطفا کسی میدونه جوابمو بده دعاش میکنم

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

بچه خاله منو گفتن سندرم دان هست و ي برگه گذاشتن جلوش و گفتن امضا كن زنگ بزن شوهرتم بياد امضا كنه بستريت كنيم براي سقط

دورازجون خالم داشت سكته ميكرد زنگ زد شوهرخالم اومد گفت مگه بچه من نيس من ميخوام تااخر عمر نوكريشو كنم اجازه سقط نميدم 

كلي هم رو مخش كار كردن ولي گفت نه

ب دنيا اومد سالم و سرحال  ٧ماهگي شروع كرد ب حرف زدن قبل از يكسال راه افتاد الان ٣سالشه الفبا ايراني و انگليسي رو حفظه بالاي ١٠٠تا كلمه مينويسه هر اهنگي ام بذاريم براش اولين بار گوش كنه دفعه دوم از حفظ ميخونه 

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

عزیزم نگران نباش ازمن و تو خیلی سالم تره اگ سندروم میبود تیغه بینی اصلا تشکیل نمیشد الکی استرس هم به خودت راه نده به منم گفتن برو آمینیو گفتم وقتی سالمه کجا برم نرفتم انومالی دادم خیلی هم سالمه نگران نباش عدد ان تی چند بود؟

منم سونوی ان تی خوب بود اما آز خونم ۱ به ۱۶۲بود.فرستادن آمینیوسنتز خداروشکر نینی سالم بود‌.من از همون اول مطمئن بودم سالمه و اصلا استرس نداشتم.اما شوهرم خیلی نگران بود‌.نگران نباش صددرصد سالمه.

[QUOTE=108530278]عزیزم نگران نباش ازمن و تو خیلی سالم تره اگ سندروم میبود تیغه بینی اصلا تشکیل نمیشد الکی استرس هم به ...[/Qانشالله عزیزم  ان تی 1.6 

NB4.6 از اول بارداری استرس کشیدم ک دیگ نفسی بهم نمونده

ان تی  تجارت جدید دکتراس....من ک ندادم این مسخره بازیا رو

واقعا .نود درصدم ک میبینی ازمایش تکمیلی جواب منفی بوده .ولی استرس و ترسی و میدن به  پدر مادر .ولی هرچقدر اینجوری بخوای فکر کنی باز ته دلت ترس داری تا جواب قطعی بدن همش پر .اما و اگری😢

2706