1464
1411

من سنو ان تی اولم همه چی نرمال بود ازمایش خونش دیر رفتم ازم نگرفتن.ولی غربارگری دوم ریسک سندروم تروزمی ۲۱ بالا بود ۱به۱۸۲ .خلاصه هفته ۱۷با کلی ترس و استرس و گریه امنیو سنتز دادم منتظر جوابم. سونو انومالی ۱۸هفته دادم .دکتر گفت بهش نمیخوره سندروم باشه تیغه بینیشو نشونم داد گفت از نظر من نرماله  ینی همه چیش سالم و خوبه .حالا میخواستم بدونم چقد میشه به جواب انومالی دلخوش بود؟ینی تیغه بینی داشتن نوزاد دلیل قطعی سندروم نبودنشه؟؟؟البته اب پشت گردن و اینا هم خب نرمال بوده .شب و روز ندارم تا جواب بیاد کسی تحربه مثل من داشته؟چقد انومالی و غربارگری ربط دارن بهم ؟ ممنون میشم تجربه هاتون بگین .

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ان تی  تجارت جدید دکتراس....من ک ندادم این مسخره بازیا رو

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473
ان تی  تجارت جدید دکتراس....من ک ندادم این مسخره بازیا رو

اره واقعا همش استرس به آدم وارد می‌کنن

منم کلا ندادم

خواهرم بنده خدا داد و ریسکش‌ متوسط بودامینوسنتز داد خداروشکر هیچ مشکلی نداشت ولی تا جواب بیاد خیلی فشار روحی روش بود

💞الله اکبر (یعنی خدا بزرگتر از آن است که قابل وصف باشد) ، توکلت علی الله💞

هر کی هم ان تی داده بهش گفتن بچه ات مشکل داره.پاش کوتاهه.کله اش گندس.توده داری. بچه ات سندرومه...وقت زایمان همه هم از دم سالم....

بابا ولمون کنید ان تی ان تی ...

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

خانمای باردار یه سوال بی ربط دارم.توی بارداری اون احساس های بد قبل از پریود رو دارین؟من خیلی نگران و ترسو میشم قبل از پریود.اگه دوران بارداری همش اینطور باشه کارم به بیمارستان میکشه.تو اقدامم.لطفا کسی میدونه جوابمو بده دعاش میکنم

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
1334

بچه خاله منو گفتن سندرم دان هست و ي برگه گذاشتن جلوش و گفتن امضا كن زنگ بزن شوهرتم بياد امضا كنه بستريت كنيم براي سقط

دورازجون خالم داشت سكته ميكرد زنگ زد شوهرخالم اومد گفت مگه بچه من نيس من ميخوام تااخر عمر نوكريشو كنم اجازه سقط نميدم 

كلي هم رو مخش كار كردن ولي گفت نه

ب دنيا اومد سالم و سرحال  ٧ماهگي شروع كرد ب حرف زدن قبل از يكسال راه افتاد الان ٣سالشه الفبا ايراني و انگليسي رو حفظه بالاي ١٠٠تا كلمه مينويسه هر اهنگي ام بذاريم براش اولين بار گوش كنه دفعه دوم از حفظ ميخونه 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️

عزیزم نگران نباش ازمن و تو خیلی سالم تره اگ سندروم میبود تیغه بینی اصلا تشکیل نمیشد الکی استرس هم به خودت راه نده به منم گفتن برو آمینیو گفتم وقتی سالمه کجا برم نرفتم انومالی دادم خیلی هم سالمه نگران نباش عدد ان تی چند بود؟

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم سونوی ان تی خوب بود اما آز خونم ۱ به ۱۶۲بود.فرستادن آمینیوسنتز خداروشکر نینی سالم بود‌.من از همون اول مطمئن بودم سالمه و اصلا استرس نداشتم.اما شوهرم خیلی نگران بود‌.نگران نباش صددرصد سالمه.

[QUOTE=108530278]عزیزم نگران نباش ازمن و تو خیلی سالم تره اگ سندروم میبود تیغه بینی اصلا تشکیل نمیشد الکی استرس هم به ...[/Qانشالله عزیزم  ان تی 1.6 

NB4.6 از اول بارداری استرس کشیدم ک دیگ نفسی بهم نمونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان تی  تجارت جدید دکتراس....من ک ندادم این مسخره بازیا رو

واقعا .نود درصدم ک میبینی ازمایش تکمیلی جواب منفی بوده .ولی استرس و ترسی و میدن به  پدر مادر .ولی هرچقدر اینجوری بخوای فکر کنی باز ته دلت ترس داری تا جواب قطعی بدن همش پر .اما و اگری😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
مشکلی نیست بابا،  خیلی از دکترا به همون انومالی بسنده میکنن و دیگه غربالگری نمیفرستن الکی به م ...

اخه میگم اگ انومالی قطعی مشخص میکنه پس چرا ازمایش خونغربارگری گرفته میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمای باردار یه سوال بی ربط دارم.توی بارداری اون احساس های بد قبل از پریود رو دارین؟من خیلی نگران و ...

خب عزیزم طبیعتا سطح هورمونا تغیر میکنه یسری خلق و خو ها عوض میشه .طبیعه همه مادرا تجربه میکنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سونوی ان تی خوب بود اما آز خونم ۱ به ۱۶۲بود.فرستادن آمینیوسنتز خداروشکر نینی سالم بود‌.من از همو ...

مرسی عزیزم انشالله ک واسه منم همینجور باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450