2726
عنوان

از تعجب شاخ دراوردم😰😰😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهرم روانشناسی میخونه میگه استادامون میگن هیچ چیزی به اسم مشاوره آنلاین نداریم فقط مشاوره حضوری

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

من دخترى هستم 25 ساله و مجرد،حدودا يك سال پيش درسم توى دانشگاه تموم شد،ولى من از يكى از همكلاسيام خيلى خوشم مياد و هنوزم فراموشش نكردم و الان فقط از طرق اينستا ارتباط داريم و صميمى هم نيستيم...چقدر سخته كه دخترا نميتونن احساسشون رو بيان كنن😔چون اگه يك درصدم هم اون پسر از ما خوشش بياد بعد ابراز احساسات ميگه نه...!البته يكسال قبل از طريق يكى از دوستام اون آقا از احساس من با خبر شد و خيلى از من تعريف كرده بود ولى گفته بود ميخواد تنها بمونه...!البته نميدونه من از اون قضيه باخبرم ولى رفتارش خيلى خيلى با من بهتر شد بعد از اون ماجرا...(واقعا هم پسرى بود كه اهل دوس دختر نبود و هميشه تنها بود)

اما نميفهمم منظورش از اينكه رفتارش باهام بهتر شده چيه!منم كه ميترسم خودم اين ريسكو كنم و احساسم و بيان كنم.ولى نميتونم فراموشش هم كنم

دو  تا احتمال داره

اول این که دوستت یه سری مشخصات از شما رو بهش داده  و

دوم . طرف خود دوستت بوده میخواسته از مشکلت با خبر بشه یا پول مشاوره ب جیب بزنه 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

منم سير تا پيازه همه چى رو تعريف كردم توى اين متن 🤦🏼‍♀️☹️خاك بر سرم به من مشاوره هم نيومده

بنظرتون با دوستم دعوا كنم؟من فعلا حرفى نزدم ببيينم به روى خودش مياره يا نه

من دخترى هستم 25 ساله و مجرد،حدودا يك سال پيش درسم توى دانشگاه تموم شد،ولى من از يكى از همكلاسيام خي ...

من احساسم ر 15  سال پیش به شوهرم گفتم مگه چه اشکالی داره؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2706