1472
1459
عنوان

از تعجب شاخ دراوردم😰😰😧😧

1260 بازدید | 60 پست

من يه مشكلى داشتم كه نميدونستم چيكار كنم

بعد يكى از دوستام گفت من شماره ى يك مشاور رو ميدم تو بهش پى ام بده و مشكلت رو بگو

يه هزينه ى جزئى هم ميگيره براى مشاوره انلاين

بعد منم مشكلم رو نوشتم،بعد فقط سنم و يه چيزايى رو جزئى  تغيير دادم و واقعيت رو ننوشتم كه مثلا لو نرم يه وقت😐🤦🏼‍♀️

بعد مشاوره وقتى متن رو خوند گفت شما سنت و سال تحصيلت رو به من دروغ كفتى و اطمينان ندارى  منم كمكت نميكنم😐😐😐😐

الان متن مشكلم رو هم ميذارم شما كمكم كنيد اگه تونستيد☹️☹️☹️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475
1449

کاری نداره شمارش رو بده من 

فردا یه مشکل مطرح میکنم ببینم مشاور هست یا نه

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  

مشاوره ک غیب گو نیست 😐 مطمین باش کار خود دوستته 😑

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1474

دوستته😂

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

خواهرم روانشناسی میخونه میگه استادامون میگن هیچ چیزی به اسم مشاوره آنلاین نداریم فقط مشاوره حضوری

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

من دخترى هستم 25 ساله و مجرد،حدودا يك سال پيش درسم توى دانشگاه تموم شد،ولى من از يكى از همكلاسيام خيلى خوشم مياد و هنوزم فراموشش نكردم و الان فقط از طرق اينستا ارتباط داريم و صميمى هم نيستيم...چقدر سخته كه دخترا نميتونن احساسشون رو بيان كنن😔چون اگه يك درصدم هم اون پسر از ما خوشش بياد بعد ابراز احساسات ميگه نه...!البته يكسال قبل از طريق يكى از دوستام اون آقا از احساس من با خبر شد و خيلى از من تعريف كرده بود ولى گفته بود ميخواد تنها بمونه...!البته نميدونه من از اون قضيه باخبرم ولى رفتارش خيلى خيلى با من بهتر شد بعد از اون ماجرا...(واقعا هم پسرى بود كه اهل دوس دختر نبود و هميشه تنها بود)

اما نميفهمم منظورش از اينكه رفتارش باهام بهتر شده چيه!منم كه ميترسم خودم اين ريسكو كنم و احساسم و بيان كنم.ولى نميتونم فراموشش هم كنم

1457