2726
عنوان

مشورتی ساده

59 بازدید | 8 پست

عروسمون یسری مشکلات با خانوادم داشت و ازشون دلخور بود به من ربطی نداشت من نه کاری کردم نه حرفی زدم ایشونم عروسیم نیومد و تبریک هم نگفت ، بچمم بدنیا اومد تبریک نگفت سه سالی هست ندیدمش خبر بارداریش رو بعد ده سال شنیدم پیام تبریک براش فرستادم اونم تشکر کرد ممنونم قربونت فرستاد

بنظرتون برا زایمانش برم یا نرم ؟؟تبریک بگم یا نه؟

یه شهر دیگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالا ایشون برای عروسی شما و زایمانتون نیومده چون اشخاصی اونجا بودند که دوست نداشته باهاشون چشم تو چشم بشه. با شما کاری نداره. می تونی بری سرش بزنی. ولی نذار حرف به گذشته بکشه.

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤

داداشتم نیومد؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ما خودمون انقدر ب عروسمون خوبی کردیم انقدر طرفشو گرفتیم رو دادیم بهش فقط واسه خاطر زندگی داداشم الان تا تقی ب توقی میخوره زرتی قهر میکنه میگه طلاق میخوام کلا شیطان صفته و خبرشو داریم ک همش دنبال رمل و جادوجنبله همیشه ام درحال دهن بینی و تهمت زدنه

اگه از اول سفت و سخت برخورد میکردیم انقدر هار نمیشد بی ظرفبت بود