2737
2734
عنوان

چرا ماست خونگیم همچی شد🤔😒

319 بازدید | 62 پست

ماست درست کردم هفت ساعته ولی مثل دوغ غلیظ. مایه ماست کم نزدم. دمای شیر هم ولرم بود. مشکل چیه. 

ذهنم مشغول کرده😪

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

به نظرم گرم نبوده یه قابلمه کفش آب بریز وقتی جوشید ماستو با قابلمه خودش بزار داخل اونیکی قابلمه.بزار باهاش داغ بشه و آب زیری بجوشه.ماستت میبنده

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
به نظرم گرم نبوده یه قابلمه کفش آب بریز وقتی جوشید ماستو با قابلمه خودش بزار داخل اونیکی قابلمه.بزار ...

شیر گرم نبوده یا جایی که قابلمه رو گذاشتم . چون قشنگ پتو پیچ کرده بودم😕

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

نیم ساعت میزاشتی همونجا باشه وقتی دورشو باز کردی بعد چندساعت یخچال میموند سفت میشد قشنگ

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
منم درست کردم الان روشو بازکردم کلا اب شده  یه ذره هم ماست که خیلی شله

آخه چرا😕

نیم ساعت میزاشتی همونجا باشه وقتی دورشو باز کردی بعد چندساعت یخچال میموند سفت میشد قشنگ

هفت ساعت مونده بود. درش باز کردم اینطوری بودش. با خودم میگم بزارم تا صبح بمونه بازم

شیر گرم نبوده یا جایی که قابلمه رو گذاشتم . چون قشنگ پتو پیچ کرده بودم😕

جاش گرم نبوده. قابل استفاده نیس نه؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2706