2726
عنوان

بیایید بگید تو بارداری یه حالتا و دردایه جدیدی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم خداروشکر اونجوری ویار وحال بد نداشتم ،خدا واقعا مهربونه من مادرم نزدیکم نیس فک کن اگر حالم خیلی بدمیش‌دچیکارمیکردم؟درسته مادرشوهرم نزدیکه اماخب ادم بامادر خودش راحتتره

من فقط ترش کردن معدم اذیت میکنه این اواخرم واقعا حس سنگینی میکنم نفس کم میارم

کسی از شما عزیزان جنین زیر۱۰هفته ک رشدش متوقف شده باشه سقط کرده؟؟وبعدش بارداری سالمی داشته ک الان بچش ب دنیا اومده باشع؟؟؟؟😢😢

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

تو حاملگی اننننواع دردهای عجیب و غریب رو گرفتم. به هرکی ام‌میگفتم میگفت طبیعیه! ینی انگشت اضافه ام‌در بیاری میگگ‌طبیعیه مشکلی نیست. تازه من هرچیم میشد مامانم مفت باد بچس نگران‌نباش😂😂😂بچه منجیله انگار این همه باد داشته باشه 

من رگ سیاتیکم گرفته هنو اول بارداریم بقیشو خدا بخید کنه

منم دیسک دارم باورکن ازاول استرس داشتم میگفتم خدایا حالا دردکمرموچیکارکنم،اماخداروشکرخیلی اذیتم نکرد،کفش طبیم گرفتم واقعا دردپام خیلی بهترشد،کفش خیلی مهمه واقعا

منم دیسک دارم باورکن ازاول استرس داشتم میگفتم خدایا حالا دردکمرموچیکارکنم،اماخداروشکرخیلی اذیتم نکرد ...

من اصلا از خونه بیرون نمیرم ک بخام کفش بپوشم چهار ماهه رنگ بازارو ندیدم 

سلام ملیکم
چرا هرازگاهی بروروحیت عوض شه من انقد بازارگردی وخرید کردم این مدت🤦🏻‍♀️الان دیگه نشستم سرجام

بچه هام پایینن .هم یکم تو خونه راه میرم زیر دلم فشار میادو درد میگیره همش دراز کشیدم

سلام ملیکم
بچه هام پایینن .هم یکم تو خونه راه میرم زیر دلم فشار میادو درد میگیره همش دراز کشیدم

عزیزم دوقلوداری؟خداحفظشون کنه،دخترن یاپسر؟

برای منم سرش پایینه دکترم گفته رعایت کنم یه شکم بندم گفته ببندم موقع فعالیت

2706