2410
2553
عنوان

بیایید بگید تو بارداری یه حالتا و دردایه جدیدی داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 73 پست
وای خدا چ جاااالب😍🤣🤣🤣

تازه یه بارم از یبوست دلپیچه شدید گرفته بودم جوری که فقط گریه میکردم نصف شب شوهرم بردم بیمارستان روم نشد بگم دلپیچه دارم گفتم معدم درد میکنه الکی آمپول زدم😂نمیدونم چرا روم نشد بگم این نصف شبی به خاطر یبوست اومدم دکتر

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من راحت ترین بارداری و اسونترین زایمان رو داشتم ولی ولی برعکس پسرم شسر مادرمو از دماغم در اورد تا 4 ...

بچه ماهم پدرمونو دراورد به علاوه بارداری و زایمان سخت

پس خدا رو شاکر باش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تازه یه بارم از یبوست دلپیچه شدید گرفته بودم جوری که فقط گریه میکردم نصف شب شوهرم بردم بیمارستان روم ...

خخخ ن والا من میگم همون لحظه ی شیاف گیلیسیرین میزاشتی زودی توب میشدی

نفسم هایلین💜
خخخ ن والا من میگم همون لحظه ی شیاف گیلیسیرین میزاشتی زودی توب میشدی

نمیدونسم اصن باید چیکار کنم و چی بخورمو چی نخورم تو عمرم سابقه یبوست نداشتم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2714

با اجازه اسی منم میتونم یه سوال بپرسم

امروز ۲۱ سیکلمه و این ماه کلومیفن خوردم و تو اقدامم دوروزه زیر دلم درد میکنه انگار میخواد پری بیاد و ترشحاتمم زیاده

میتونه از علائم بارداری بلشه!؟؟؟؟؟دوره هام نامنظم بوده و ۳ دوره قبل هم ۲ ماه فاصله افتاده بین پری هام

با اجازه اسی منم میتونم یه سوال بپرسم امروز ۲۱ سیکلمه و این ماه کلومیفن خوردم و تو اقدامم دوروزه زی ...

تا چندروز دیگ صب کن اگه پری نشدی یه تست بزن

نفسم هایلین💜
2706