2733
2734
عنوان

گیسوام.بچه ها کاشت ناخنم شکست.ناخن خودمم شکست😭+عکس😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10574 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا من‌کلا بازدن مخالفم .حتی دادم نزدم..همونجوری ک رو کولم بود بازی رو به آخر رسوندم☹☹خونه خواه ...

آفرین مامان نمونه ای

دختر من خیلی خیره اس و شیطونهههه گاهی مجبورم میکنه بزنم رو دستش یا پشتش داد منو درمیاره اوووف

همیشه خوب بود..اینبار داشتیم بازی هیجانی میکردیم نمیدونم چی شد یهو

عزیزم اخه بچت یسالشه میزاشتی بزرگتر بشه بعد ناخن میکاشتی من ناخنام اصلا قشنگ نیست ولی حاظر نیستم برم بکارم چون ناخن اصلیم خراب میشه از لحاظ بهداشتیم چندشم میشه

🖤
2728

بچه ها فردا برم بقیه شم بردارم؟اخه خیطه که اینجوری..من کم گمش یه ماه باید صبر کنم این در‌بیاد

.اونوقت اونا رو چکار‌کنم..ببند نشن بشکنن بدتر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
واسه قارچ ناخونت تنها راهش گذاشتن ناخونت تو سرکه زود خوب میشع یک روش دیگه هم ریختن یک قطره وایتکس ت ...

والا من سرکه هم امتحان کردم همه چی حتی الان دارم لیزرش می کنم اما اصلا خوب نمیشه عجیبه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2738
فک کردم اونی هستی که به عروس خواهر شوهرش حسادت میکرد رفتی ناخن کاشتی 😂😂😂

خخ

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چرا همتون به بیچاره گیر دادین دلش خاسته کاشت کنه  عزیزم تا فردا تحمل کنی میری ترمیم‌ 😘خودشم‌م ...

نه گفت ترمیم نمیکنم بذار در بیاد..خیلی کارش درسته خانمه

2706