2737
2739
زینک پلاس...البته خارجیش ب لطف تحریم دیگ نیس ولی ایرانیش موجوده

زینک پلاس از برند یونی زینک بگیرید.خارجیه و با ترکیب کامل تر

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از هرکدوم ۶۰ تا به مدت دو ماه هرشب خوردم. زیر نظر دکتر بودم. انواع آمپول و قرص و کپسول تقویتی رو است ...

فکر کنم درست راهنماییت نکردند عزیزم.

سیستین رو باید روزی۴عدد بخوری!!

امپول بیوتین باید حتما با دکسپانتنول زده بشه.

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
ب ریشه ی موهام بزنم؟

بله

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2731

من خیس کردم فردا خودمو شوهرم میزنیم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
طریقه مصرف و مدت مصرفشو میشه بگی عشقم

اینو نمیدونم دوستم مصرف میکرد میگفت خوبه 

2738
سلام. قرص اکوفان و سیستین هر دو خوبن اما اگه درست مصرف بشه، میزان مصرف این دو قرص روزانه۲تا۴عدده! اک ...

از اینا ک گفتین باز کدومشون بهترن؟الان که تحریمیم اینا خارجیش پیدا میشه؟

از اینا ک گفتین باز کدومشون بهترن؟الان که تحریمیم اینا خارجیش پیدا میشه؟

بله پیدا میشه

عرض کردم 

هیرویت و یونی زینک بگیرید از هرکدوم روزی۱عدد

من کف سرم چرب بود و موهام ریزش شدید داشت یه نفر بهم شامپوی گیاهی معرفی کرد از وقتی خریدم و استفاده می کنم دیگه سرم چرب نیست و شوره سرم کم شده بهم گفتن بعد یک الی دو ماه ریزش موهام هم کامل درمان میشه امیدوارم نتیجه بده 😍😍😍

از جمله مکمل‌های مورد بررسی‌تان، فیتوفانر به عنوان یک گزینه ممکن است برای کنترل ریزش مو مناسب باشد. این مکمل حاوی ترکیباتی مانند عصاره گیاهانی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است که برای حفظ سلامتی مو و پوست توصیه می‌شود. اما انتخاب مناسب‌ترین مکمل برای ریزش مو باید با مشورت پزشک یا متخصص تغذیه و پوست انجام شود.

از مکمل‌هایی که ذکر کرده‌اید:

1. اکوفان: حاوی فرمولاسیون ویتامین‌های گروه B است که به سلامتی موها کمک می‌کند.

2. سیستین B6: یک مکمل است که معمولاً برای تقویت سلامت مو و پوست توصیه می‌شود.

3. کپسول زینک پلاس: حاوی مواد معدنی مانند زینک است که برای حفظ سلامتی مو و پوست مفید هستند.

برای انتخاب مناسب‌ترین مکمل برای شما، مشورت با پزشک یا متخصص تغذیه و پوست مفید است. آن‌ها با بررسی وضعیت سلامتی شما و نیازهای خاصتان، می‌توانند مکمل مناسب را توصیه کنند. همچنین، مشکلات ریزش مو ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد و برخی از مکمل‌ها ممکن است برای یک نفر مفید باشد در حالی که برای دیگری نه. پیشنهاد ما خرید فیتوفانر اصلی برای درمان ریزش موتان است.