1472
1411

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

سیستین ب۶

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
1334

تخم شنبلیله رو شب خیس کن صبح آسیاب کن کمی آبلیموی تازه بزن خمیر میشه بمال ب سرت بعد ۴۵دیقه بشور 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
چه مدت؟روزی چند تا مصرف کردین؟

از هرکدوم ۶۰ تا به مدت دو ماه هرشب خوردم. زیر نظر دکتر بودم. انواع آمپول و قرص و کپسول تقویتی رو استفاده کردم. آمپول بیوتین ۲۰ تا زدم هفته ای یکی. ولی همچنان دارم با اقتدار به سمت کچلی حرکت میکنم 

سلام. قرص اکوفان و سیستین هر دو خوبن اما اگه درست مصرف بشه، میزان مصرف این دو قرص روزانه۲تا۴عدده! اکثرا روزی۱عدد میخورن و وقتی نتیجه نمیگیرن میگن خوب نبود. اما اگه داروی خوب برای ریزش مو لازم داری

کپسول هیرویت روزی۱عدد

زینک پلاس+بیوتین شبی۱عدد

صد در صد جواب میده

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
از هرکدوم ۶۰ تا به مدت دو ماه هرشب خوردم. زیر نظر دکتر بودم. انواع آمپول و قرص و کپسول تقویتی رو است ...

فکر کنم درست راهنماییت نکردند عزیزم.

سیستین رو باید روزی۴عدد بخوری!!

امپول بیوتین باید حتما با دکسپانتنول زده بشه.

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب ریشه ی موهام بزنم؟

بله

1331