1472
1411

سلام عزیزان این پارچه هارو گرفتم برا پرده تورگلدار سفیده توره زیرشه کرمی والن ساده چین دار زرشکی طلایی گلداره والن یقه شل میشه حالا بگین پارچه زرشکی گلداره از رو زمینه زرشگیش بدوزم یا از اون رو زمینه کرمی... مبلامم زرشکی...لطفا فقط راجب اینکه از کدوم رو بدوزم نظر بدین بدتر گیجم نکنین صادقانه ج بدین...عکس مدلی که قراره بدوزمم میزارم

جاوید عشق مامان

هیچی نفهمیدم عکسو بذار😐

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

برای پذیرایی؟باز شدش رو بزار طرحش معلوم بشه.درضمن مبارک باشه ب خوشی

خدایا ازت سپاسگذارم.هیچی نمیخوام فقط بودن و سلامتی عزیزانم پدرم،مادرم، همسرم😍🙇💞مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم

زمینه کرمی خوشگلتره

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
1447
1474
عکسشو گزاشتم یکی پارچه ها اون گلدار زرشکی دورو کدوم روشو بدوزم

چون مبلات زرشکیه از سمت زرشکی بدوز

باکرم جور درنمیاد

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
1331