2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخصوص عده ای هستن که چون در اون مورد خاص کمبود دارن ناخودآگاه انرژی منفی میدم یا آه میکشن

مثلا پیش پولدارا بگی شوهرم ماهی 8 درمیاره شاید دلشونم بسوزه ولی پیش یکی که دوتومن درآمد داره شاید آه بکشه 

2738

اره چشم زخم وجود داره

به نظر من درسته حالا نه به این شدت ولی هروقت میخوای کاری انجام بدی به کسی نگو بذار اوکی بشه واقعا بعد خودشون یا میفمن یا بعدا بگو

من هروقت بقیه فهمیدن چه کاری انجام میدم کارم لنگ شده

منو شوهرم هیچیمونو به کسی نمیگیم خوومون دوتا تصمیم میگیرم هرکاری بخواییم میکنیم چن دفعه مادر شوهر و خواهر شوهرم پرسیدن حقوقتون چنده گفتیم نمیدونیم 🙄الان دیگه اصلا نمیپرسن 

درسته،،،،،مامانم یه خاله داره که تمام بچه ها و عروسا و دوماداش تحصیلکرده و باکلاس و پولدارن چند تاشون دکتر و بقیه مهندسن،،،تمام نوه هاش پزشکی میخونن،،،،،،،همیشه همین حرفو میزنه میگه هیچوقت هیچوقت در مورد موفقیت های خودت شوهرت بچه هات با هیچ کس حرف نزن،،،حتی خودتم زیاد بهش فکر نکن

2706