1464
1411
عنوان

دوست دختر

505 بازدید | 38 پست

خانما پسر خواهر شوهرم الان پونزده ساله اس خیلیم بچه مودب و درس خون بود اما امسال با یه دختری دوست شده و تقریبا قید درس و زده مامانش ازم کمک خواسته بنظرتون چطوری کمکش کنم؟!!!

برو بش بگو بچه مشقاتو بنویس تا جات نکردم تو دستشویی 

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

جفتشونو به درس خوندن تشویق کنید.

مَرد هستم، همین.                                                                                                                              من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای جالبتون بدترش نکنید :)))

دمپایی ابری خیس ترجیحا زرد رنگ😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1334

به عنوان یک پسر میگم

اگه تو این سن کم که عقل درست حسابی نداره حس میکنه عاشق شده و ایندشم دیده

اگه مانعش بشین ازتون متنفر میشه سعی کنید به جای نصیحت و منع کردن یه راه دگ انتخاب کنید

یاد فیلم بچه مهندس افتادم خخخخ جواد و دختره براش گردنبند خرید 

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊

وای خدا چه زود شروع کرده ولی بی گدار به آب نزنید که کلا از خانواده ام زده بشه خیلی دوستانه و محترمانه بهاش مطرح کنه قضیه رو و راه و چاهو بهش نشون بده بگه خودت انتخاب کن و بگه آیندش چطوری خراب میشه با وجود این دختر یا درنهایت بگه چند سال صبر کن درس بخون تا خودم واست همین دخترو بگیرم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش باش که هرکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند
1474

به نظرم درس خوندن علاقه می خواد.نباید به اجبار باشه

چطور فهمیدید دوست دختر داره؟

بهش زیاد محبت نمیشه؟شآید به خاطر افسردگی سمت دختره رفته؟یه سری کلاس های ورزشی یا هنری یا فنی که خودش دوست داره براش اسم نویسی کنید وبا عشق و علاقه اون کلاس ها رو بره تا سرگرم بشه.

همش سرش تو درسه فکر کنم خسته شده. هر کسی با هر کسی فرق داره و همه مثل هم نیستن.

لینکدونی های مذهبی ،به این آی دی در تل گرام،پیام بدید.sara78888
1457