2737
2739
عنوان

خسته شدم ازین همه بی خوابی

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 47 پست
دلیلش رو نفهمیدی؟

فکرو خیال الکی و خوابیدن زیاد مثلا تا یازده ظهر میخوابیدم یا ۱۲ بعدش کلا کسل بودم تاشب دوباره خوابم نمیبرد یمدت رفتم باشگاه مجبور بودم صبحا زود بیدار بشم بعدش عادت کردم شبا زود میخوابیدم و صبحا زود بیدار میشدم 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
خب اگه خونه داری که ایرادی نداره دو و سه بخواب تا ده یازده صبح حالا مثلا کله ی سحر بیدار شی چه اتفاق ...

خونه دارم ولی برای کنکور میخونم باید زودتر بیدار زودترم بخوابم کارم نمیتونم دست و‌پا کنم

💙کنکوری1400✌🤓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو داروخانه قرص نوراگل بگیر بخور. گیاهی عالی دوتا بخور خواااب. بعد چند شب خوابت تنظیم میشه. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
اگع جواب میده برم والا دبونه شدم ازین بی خوابی ها

اره خوبه برو صبحا زود بیدارشو برو باشگاه سعی کن اصلا بعداظهرا نخوابی ک شب راحت خوابت ببره

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2738
اره خوبه برو صبحا زود بیدارشو برو باشگاه سعی کن اصلا بعداظهرا نخوابی ک شب راحت خوابت ببره

بد شانسی دارم برای کنکور میخونم 😟میترسم برم انرژیم ته بکشه برای درس خوندن

💙کنکوری1400✌🤓
2706