2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم یعنی ممکنه اینقدر مهربون باشه منکه باورم نمیشه میخاد تو چشم باشه میخاد بگه منو همه دوس دارن ...

توهم بگو کوفت بابا منو عصبی نکن😏

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2728
بمیره هییییی چه متنفرم ازهمچی شخصی اینا فقط فیلم بازی میکنن وارامشی تو زندگی ندارن بخدا

فقط تو ی مهمونی داره ب این فک میکنه ک چیکار کنم چون اینا مذهبین ولی خوب من نیستم چون انتخاب همسرم بودم الان ی داداشش از تیپ من بدش میاد قشنگ از نگاهش میفهمم وگرنه من خیلی دختر ارومی هستم فقط چاپلوسی بلد نیستم

😂من راجبه فامیل شوهرم دوس ندارم کلا نظری بدم عاخه  خیلی زیادم در ارتباط نیستیم  ولی کلا ...

نیاد برن بمیرن اتفاقا من آدم پرسروصدا رو دوست دارم،بوی انرژی ونشاط میدن

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2738
فقط تو ی مهمونی داره ب این فک میکنه ک چیکار کنم چون اینا مذهبین ولی خوب من نیستم چون انتخاب همسرم بو ...

جاری منم پاچه خواره فقط از اونجا شانس نیاورده ک خانواده ی شوهرم گربه صفتن،خوبی ها یادشون میره

آره،البته ب پای جاری تو نمیرسه،اون یکی جاری ها حسشون درباره ی این جاری مسخره ات چیه؟دیگه چ کارایی می ...

افرین واییی حامله بود شکمش اندازه هیکل من شده بود باورت نمیشه خونه برادر شوهربزرگه شام نخورد همه گفتن بیا شام گفت ن شما بخورید من سفررو جمع میکنم بعد میخورم

2706