2737
2734
عنوان

چه مشکلی تو سلامتیتون دارید که خیلیا ازش خبر ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4300 بازدید | 270 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ترس از مردن هم از علایم پانیکه؟

اره اصلش همینه , یه جوری تنگی نفس میگیری که به خودت میگی: 

الانه که بمیرم و قلب وایسته , الان روحم از تنم جدا میشه و میمیرم 

و درد تمام بدنتو میگیره و سرت به شدت گیج میره

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
اره اصلش همینه , یه جوری تنگی نفس میگیری که به خودت میگی:  الانه که بمیرم و قلب وایسته , الان ...

من یجوری میش اصلا نمیتونم نفس عمیق بکشم همش فک میکنم دارم میمیرم بعد زایمان اینجوری شدم دکتر بهم قرص سرترالین داده ولی نخوردم 

فوبیا تنگنا. یک نوع حملات پانیک. احساس خفگی و مرگگگگگ. حتی گردنبند طلا گردنم باشه و اینطوری بشم پاره میکنم. البته بهترم ولی تنش عصبی تشدیدش میکنه 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2738

واژینیسموس

پرکاری تیرویید

کم خونی مینور

افتادگی دریچه میترال

اولی رو فقط مامان و شوهرم میدونن(که البته چیزی که مامانم بدونه صد در صد بابام هم میدونه)

دومی و سومی و چهارمی رو علاوه بر مامان و بابا و شوهرم برادرام هم میدونن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
همیشه دلپیچه و مشکل گوارشی دارم حتی الان نمیدونم چه مرگمه

روده تحریک پذیر نیس؟

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
اگه اینجا بگیم که همه خبردارمیشن😐

خوندم مال تورو.شاید وسواس فکری داری

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2706