1472
1411
عنوان

خیلی دلم گرفته

167 بازدید | 20 پست

خدایا دیگ صدامو بشنو

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436

منم خیلی دلم گرفته

نه پری میاد.نه بی بی مثبت میشه

فقط میخوام برم یه جایی که هیچ کس نباشه

احساس می‌کنم از کتاب‌ها می‌ترسم. هر وقت خود را در میان کتاب‌ها می‌بینم، با صراحت بی‌رحمانه‌ای احساس نادانی می‌کنم. جهل! هیهات📚 نون نوشتن👤 #محمود_دولت آبادی

منم 😭😭😭دخترم از گوش درد داشت هوار میکشید تو خواب.. تازه یکساعته شروع شده. تنهام باید صبح ببرمش دکتر دعواش کردم گفتم دارم حوله گرم میذارم رو گوشت ببر صداتو... خوابید باز عذاب وجدان دارم.. همیشه وقتی مریضه یا میفته از شدت استرس عوض محبت دعواش میکنم میزنمش.مامان خودمم همین بود... متنفرم ازین اخلاقم. نگرانی بد اخلاقم میکنه 😭😭😭

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
1444

والا مدتیه یه حاجتی دارم خیلی هم نذر و دعا کردم اما هنوز هیچ نشونه ای ندیدم انگار نه انگار که من هرروز با خدا حرف میزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...
والا مدتیه یه حاجتی دارم خیلی هم نذر و دعا کردم اما هنوز هیچ نشونه ای ندیدم انگار نه انگار که من هرر ...

پس خداروشکر ک نمیده بهت. حتما چیزیه ک اگه خدا بده بهت خوب نیست واست. 

عوض نذر و نیاز. 

چله دعای توسل بگیر به نیست خیر شدن حاجتت برات. اگه شد یعنی خدا خیر کرده برات. 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
منم 😭😭😭دخترم از گوش درد داشت هوار میکشید تو خواب.. تازه یکساعته شروع شده. تنهام باید صبح ببرمش دک ...

عزیزم ایشاله ک چیزیش نیس. توکل بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس خداروشکر ک نمیده بهت. حتما چیزیه ک اگه خدا بده بهت خوب نیست واست.  عوض نذر و نیاز.  چ ...

خیلی چله گرفتم. عزیزم حاجتی نیس ک ب ضررم باشه ک بخوام اینطور خودمو قانع کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا مدتیه یه حاجتی دارم خیلی هم نذر و دعا کردم اما هنوز هیچ نشونه ای ندیدم انگار نه انگار که من هرر ...

چله زیارت عاشورای ایه الله حق شناس عالیه..اگر به نفعت نباشه ی جوری بهت میگن..

دوس دارم زندگی رو😍
1474
چله زیارت عاشورای ایه الله حق شناس عالیه..اگر به نفعت نباشه ی جوری بهت میگن..

چله ی زیارت عاشورا گرفتم با صد لعن و صد سلام دیگ اربعین اونم تموم میشه و هنوز هیچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چله ی زیارت عاشورا گرفتم با صد لعن و صد سلام دیگ اربعین اونم تموم میشه و هنوز هیچی

احسنت...پس منتظر خبرای خوب خوب به زودی باش😍😍😍😍مطمئنم وقتش که برسه خدا چنان دلتو شاد کنه که تمام این روزایی که انتظار کشیدی و اذیت شدی فراموش میکنی 

دوس دارم زندگی رو😍
احسنت...پس منتظر خبرای خوب خوب به زودی باش😍😍😍😍مطمئنم وقتش که برسه خدا چنان دلتو شاد کنه که تمام ...

واسم دعا کن خیلی خستم تموم طول روزو تووو فکرم واسم دعا کن خدا کمکم کنه از ته دلم بخندم و از ته دلم شاد باشم دیگ واقعا نمیتونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسم دعا کن خیلی خستم تموم طول روزو تووو فکرم واسم دعا کن خدا کمکم کنه از ته دلم بخندم و از ته دلم ش ...

فدات بشم درکت میکنم..من الان کارم شده دعا و معجزه لازم دارم ولی بواسطه وجود امام حسین و حضرت عباس که خیلی پیش خدا عزیز هستن و بهشون متوسل شدم...همچنان امید خودمو دارم..ان شاالله روزای خیلی خوب ما هم میاد😍😍

دوس دارم زندگی رو😍
فدات بشم درکت میکنم..من الان کارم شده دعا و معجزه لازم دارم ولی بواسطه وجود امام حسین و حضرت عباس که ...

فدات عزیزم بازم توکل بخدا. خودش میدونه من بجز اون کسی رو ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457