1472
1411

سرکه سفید باید بزنم .واینکه بااب قاطی کنم یا کلا سرکه فقط بریزم چیا بزنم خوشرن و خوشمزه بشه فقط گل کلم دوس داریم

پیش به سوی لاغری💪💪💪💪وزن اولیه85😓😓😓هدف اولیه 80هدف دوم 75.هدف سوم70.هدف نهایی65.شروع 98/6/26خدایا ارادمو قوی کن ایشالله به هدفم برسم.😌😌😌😌😌

فقط سرکه 

یه قاشق پر زرد چوبه بزن 

نمک خم بریز بچش ببین  خوبه 

من فقط همینا میریزم خیلی خوب میشه

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ببین سرآشپز پاپیون ودانلود کن همه چی توش توصیح داده کامل.من بلد نیستم درست نکردم 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداایا فندق کوچولوم رو صحیح وسالم بزار تو بغلم
1436
اون ادویه مخصوص ترشیه ها زرد میکنه...زردچوبه نیستا😐

من اونا رو نمیزنم همیشه زرد چوبه میزنم خیلی هم خوش رنگ میشه

فقط سرکه  یه قاشق پر زرد چوبه بزن  نمک خم بریز بچش ببین  خوبه  من فقط همینا م ...

مرسی گلر پر تخم گشنیز نمیخواد

پیش به سوی لاغری💪💪💪💪وزن اولیه85😓😓😓هدف اولیه 80هدف دوم 75.هدف سوم70.هدف نهایی65.شروع 98/6/26خدایا ارادمو قوی کن ایشالله به هدفم برسم.😌😌😌😌😌

عزیزم بیشترش سرکه باشه و کمی آب که تند نشه و گلو رو بزنه. سرکه و آب رو قاطی کن کم کم نمک بزن تا جایی که خوش نمک بشه. میخوای زرد بشه توش زردچوبه بریز با سرکه قرمز اگرم سفید میخوای سرکه سفید بعدم مواد رو بریز تو دبه بعد آب و سرکه و ... اینارو بریز روش

تنهایی با ارزشه چون خالی از آدمای بی ارزشه
1469
عزیزم بیشترش سرکه باشه و کمی آب که تند نشه و گلو رو بزنه. سرکه و آب رو قاطی کن کم کم نمک بزن تا جایی ...

فدات

من اونا رو نمیزنم همیشه زرد چوبه میزنم خیلی هم خوش رنگ میشه

اخه مام اول فکر میکردیم زرد چوبه میریزن زرد میشه یه شیشه درست کردیم زردچوبه زدیم عین بیرونیا نشد بعد فهمیدیم ادویه اش جداست خریدیم عین اونا شد

1474

نه من مامانم با سرکه قرمز درست میکنه میذاره چند دقیقه رو گاز گرم بشه البته کارخونه ایا اگه خونگی باشه چون ممکنه آب توش باشه یه ربع میجوشونه.توی ظرف شیشه ای یه لایه گل کلم یه لایه ادویه ترشی(زردچوبه فلفل سیاه فلفل قرمز گلپر سیاه دونه البته سیاه دونه بدونه آسیاب کردن اما کم)البته از ادویه فروشی میشه آماده بگیری.همین دیگه تا روی گل کلما هم باید سرکه باشه البته یه روز صبر کنین کامل برن پایین بعد روش سرکه بریزین.لابه لای ترشی هم سبزی خشک بریزین مرزه ترخون نعنا اما نه خیلی همین.

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
اخه مام اول فکر میکردیم زرد چوبه میریزن زرد میشه یه شیشه درست کردیم زردچوبه زدیم عین بیرونیا نشد بعد ...

اها 

حالا دفعه بعد یادم. باشه امتحان کنم 

نه من مامانم با سرکه قرمز درست میکنه میذاره چند دقیقه رو گاز گرم بشه البته کارخونه ایا اگه خونگی باش ...

پس کل کم هار نمیپزه خام؟؟؟بعد چند وقت حاضر میشه.کجا بزارم جاش باید گرم باشه اشپزخونه بزارم برسه کجا بزارم

پس کل کم هار نمیپزه خام؟؟؟بعد چند وقت حاضر میشه.کجا بزارم جاش باید گرم باشه اشپزخونه بزارم برسه کجا ...

نه گل کلم خیلی بپزی نرم میشه اگه بخواین میتونین توی آبه جوش اومده بذارین پنج دقیقه. بعدم بذارین کامل آبش بره ما خام میذاریم.برای کیفیتش یا شیشه یا توی این ظرف سفالیا.جای خنک باشه کپک نزنه دیگه رسیدنش به سرکه اش بستگی داره.راستی توی ادویه ها نمکم باشه حتما 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
نه گل کلم خیلی بپزی نرم میشه اگه بخواین میتونین توی آبه جوش اومده بذارین پنج دقیقه. بعدم بذارین کامل ...

فداتشم مرسی پس فقط سرکه خالی بریزم اب قاطیش نکنم

1331