2733
2734
عنوان

بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 67 پست

مادرشوهر منم ب جاریم خیلی میگفت بچت پسره هی پسر باید باشه..بعد بچه جاریم دخترشد 

هرچی باشه نعمته  سالم باشه فقط 

بعضیا نمیدونم دنبال چین 

اهمییت نده بابا. ولشون کن

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم خانواده شوهرت از باقی مانده عصرجاهلیت اند که دختر داشتن رو بد میدونستن و زنده به گور میکردن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

[QUOTE=108523966]هرچی خدابخوادالهی سالم باشه من رژیم غذایی دخترگرفتم بچه ام پسرشده مامان فداش[/QUOTE

ی اشنا دوتا دختر داره واسه سومی سه سال رژیم رعایت کرد و باردار شد اینم دختر شده

قربون خدا😎

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2728
وااای نگو من باید با نی نی درسمم بخونم

به خدا هر شب گریم میگیره میگم چه کاریه کردم میدونم ناشکریه ولی دست خودم نیس خیلی خسته میشم شوهرمم اصلا کمکم نمیکنع

به هیچ کس تو دنیا تکیه نکن ...
2738
تو روخدا بی خیال بچه شو خیلی دردسر داره خیلی یخته ۱۵ روزه بچم به دنیا اومده اندازه ده سال خستم کرده

آخی عزیزم چه دل پری..

خستگی هاش خیلی خیلی خیلی زیاده..

اما عشقش آدم رو رو پا نگه میداره😍😍

🧡
[QUOTE=108523966]هرچی خدابخوادالهی سالم باشه من رژیم غذایی دخترگرفتم بچه ام پسرشده مامان فداش[/QUOTE ...

ای خدا

قسمته فکرکن پسرباشه و دورازجون باهزارتا دردو مرض کی میاد کمکت یابگ یکاریشومن بکنم

توام خوبی کی به کیه!

اصلا برا چی به خونواده شوهرت گفتی قصد بچه دار شدن داری😐 دلیل نداشت بدونن...تو اول اینقدر قوی باش که نزاری تو زندگیت و مسائل شخصیت دخالت کنن بعد فکر بچه باش ببخشید رک بهت گفتم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
به خدا هر شب گریم میگیره میگم چه کاریه کردم میدونم ناشکریه ولی دست خودم نیس خیلی خسته میشم شوهرمم اص ...

عزیزم مادری خاهری کسی نیس کمکت کنه

میدونم دست تنها واقعا نمیشه بچه بزرگ کرد

اگ پیشت بودم حتمن کمکت میگردم😔

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
خیلی ممنون خانما که جواب دادین  راستش ای وی اف خیلی هزینه برداره نمیشه خواهرشوهربزرگم همش برا ...

اول شوهرت بره ازمایش اسپرم بده

ببینید وضعیت اسپرم چحوره 

اگه عالی باشه با رژیم گرمی و تخمک گذاری جواب میگیرید

ولی ضعیف و کم باشه رژیم و ای یو ای هم بی فایدس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706