2726
عنوان

بچه دارشدن

621 بازدید | 67 پست

تصمیم به بچه دارشدن گرفتیم منو همسرم خونواده شوهرم بچه پسر فقط شوهرم رودارن گیردادن باید بچه پسربیارین منوهمسرم فرقی نداره برامون چیکارکنم چرا همش میگنایشاللله پسربیاری خوب اگه دختر شد چی ؟؟؟همسرمم میگه خوب بریم تغذیه رعایت کنیم انقدتوگوشش خوندن که اونم اینجوری شده موندم اخه مگه دست منه ؟؟😞😞

خانما میشه کمکم کنید🙏🙏

تعداد رای : 15
نظرسنجی
۱
10
66%
2
5
33%

اخه با تغذیه هم تعیین جنسیت 100% نیست

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صد درصد پسر میخوای؟

برو آی وی اف کن

به شوهرت بگو دست بکن تو جیبت پول خرج بکن تا فقط پسر بیارم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

مهم نباشه بچه اول دختر هم باشه

اولش قیافشونو کج میکنن

بعد میان کف پاهاشم می بوسن

فقط خودت عزیزش کن

اگه تو ارزش و احترام برا دخترت قائل بشی همه واسه دیدنش التماستم میکنن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706