2733
2734
فقط خدای که از دل بی قرارم خبر داره،میدونه ها،خدا می‌دونه من خیلی خیلی شوهرم میخام،نفسم به بودنش وصل ...

چی شده الان دعوا کردین 😘😘😘

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
هیچی که نیستی وقتی اون شده همه کس و همه چیز شما قطعا شما هم واسه اون باارزشی شک نکن اما خب بعضی قضای ...

دیگه تو این ماه از بس حسین حسین کردم و ناله کردم که خودم از رو رفتم،شده بود روزی که از بس با صدای بلند گریه میکردم و داد میزدم دیگه نه نفسی داشتم نه صدایی

ولی کو نگاهی،کو کرمی،کو نظری

باز هم شکرت خدایا،حکمتت شکر

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده الان دعوا کردین 😘😘😘

دعوا نه

میگه نمیخامت،میگه برو،میگه نباش,,می‌دونه ها،میدونه اگر نباشه میمیرم ،ولی نیست،شده سنگ،شده بی احساس

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731

اى واى مادرم 

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738
دعوا نه میگه نمیخامت،میگه برو،میگه نباش,,می‌دونه ها،میدونه اگر نباشه میمیرم ،ولی نیست،شده سنگ،شده ب ...

درخواست دوستی میدم بپذیر 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706