1472
1411

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

شرایطم بده خیلی م بده حالم خوب نیست حال زندگیم بده، خودم و مقصر میدونم، امیدم ندارم 😣

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

پوست کلفت،صبر،حوصله،مقاومت

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت
1447
1476

برام دعاکنید همین😔

🌟واسه ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین 🌟هرکی که داره امضای منو میخونه انشاالله خدا تمام حاجتاشو برآورده کنه الهی آمین🙏واسه مستاجرا هم دعاکنید ازته دلتون که صاحبخونه بشن....                                                     کاربری قبلی nazlikhanoomهستم

سردمه دلم بغل میخواد😢😢😢

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1331