2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم عزیزانی که ایراد میگیرن دقیقا چجور قیافه هایی از نظرشون  اکیه  بحث پسندیدن و ...

حالا اونسری یه کاربر عکسشو گذاشت یکی انقدر از قیافش ایراد گرفت که من به جای کاربره ناراحت شدم میگفت من خیلی رکم ولی به نظر من خیلی بی ادب بود که اون کارارو میکرد

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2456
😘😘فدات گلم  جدیدا اعتماد بنفسم کم شده😔

چرا اخه 

از نظر ظاهری که عالی هستی عزیزم‌واقعا من بعنوان یه دختر که اصلا نمیشناسمت و خیلی رک میتونم‌نواقصتو بگم هیچ نقصی نمیبینم که بگم برطرفش کنی استایلت هم طبق این عکس که زیاد واضح نیست خوبه خارجی طوره 👌🏾ولی پر شی قطعا جذابیتت بیشتر میشه

از نطر رفتاری و شخصیتی هم که باید ببینی با چی حال دلت خوب میشه ولی مطالعه باشگاه رفت‌و امد با ادمهایی که سطح اجتماعی و سطح شعور بالا دارن روحیتو خوب مبکنه به تبعش اعتماد به نفست بالا میره عزیزم

2714
سعی میکنم انتقاد پذیر باشم عزیزم 😊 چاره ای نیست

اخه بعضی مواقع جای انتقادی نیست  خیلیا با کینه نظر میدن 

حالا صرفا تاپیک شما رو نمیگم 

یه نفر که عکس میزاره خب قطعا نظر میخواد ولی مخاطب بابد شعور داشته باشه نظرشو‌با دوکلمه بگه 

میپسندم 

نمیپسندم

ولی خب متاسفانه.....

چرا اخه  از نظر ظاهری که عالی هستی عزیزم‌واقعا من بعنوان یه دختر که اصلا نمیشناسمت و خیلی رک م ...

واقعااا😍😍

مرسی فدات شم اره بخدا خیلی گوشه گیرم در حدی که اصلا نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم 

با دوست پسرمم همش مشکل دارم😑😑

واقعااا😍😍 مرسی فدات شم اره بخدا خیلی گوشه گیرم در حدی که اصلا نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم&nb ...

نگو که دیر رسیدم😭😭😭

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706