2733
2734
عنوان

طاقت انتظارکشیدن روندارم

101 بازدید | 8 پست

چکارکنم

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پیش یکی فال گرفتم فالاش خیلی خوبه،میگن ازده تاش 9تاونصفیش واقعااتفاق میفته

به من گفت فلان اتفاق که منتظرشی تو2وعده اتفاق میفته،الان تازه یک ماه گذشته

یعنی میشه؟

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕
پیش یکی فال گرفتم فالاش خیلی خوبه،میگن ازده تاش 9تاونصفیش واقعااتفاق میفته به من گفت فلان اتفاق که ...

فال ؟!

فقط خدا از اینده خبرداره عزیزم 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
پیش یکی فال گرفتم فالاش خیلی خوبه،میگن ازده تاش 9تاونصفیش واقعااتفاق میفته به من گفت فلان اتفاق که ...

ايشالا اگه به صلاحت باشه ميشه❤️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
ايشالا اگه به صلاحت باشه ميشه❤️

فقط زودتر

2738
فقط زودتر

اميدت به خدا باشه

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏