2726
عنوان

شوهرم لوسه چیکار کنم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای 😆😆دست به پا چه اخه😅😂

بخدا 

به خودشم میگیم میگه ولم کنید😐😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2728

مثل مادرشوهر من یه سره میگه پام درد میکنه کمرم درد میکنه بعد یهو یه ساعت تمام وسط اتاق نشسته تکیه ام نمیده یا مثلا اسانسور خرابه پا میشه چهار طبقه میاد خونه ما سر بزنه منی که پادرد کمر درد نیستم اینا سختمه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
بابای من تمارض نمیکنه ولی فداش بشم خیلی لوسه و ناز داره .  

بابای من بعضی وقتا الکیم میگه

کلا هرچیش بشه پاشم لنگ میکنه کج کج راه میره

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
من اومدم توی اتاق روی تخت دراز کشیدم هی با خودش حرف میزد آخر صدام کرد میگفت آخه میمیرم تا اون موقع م ...

من یکی از نزدیکانم‌این‌مدلیه...توجهی به حرفاش نمیکنم....چون از یه دختر ۱۲ ساله که برای  بار اول پریود میشه  که بدتر  نیست و دم بر نمیاره.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
بخدا ماساژ دادم اینا کلا تمارض میکنن

خانواده همسر منم خیلی نازنازی هستن تا حالا  موقع قربونی کشتن گوسفند اصلا نزدیک نمیشن نگاه نمیکنن حالا فک کن ۵ تا پسرن هر ۵ تا همین ...پدرشوهرم یه بار از تی وی حیات وحش داشت میدید به صحنه دید یهو غش کرد😆😅 یا اگه یه جاشون زخمی شه و خون بیاد اب قند اگه نیاری هیچی از حال میرن واقعا هم غش میکنن ها😁😁😁

همش سرکاره وقتی هم که میاد خونه خون به دل من میکنه

کارش سنگینه؟

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

اینا خانوادگی فرسوده ان.بهت انداختن😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2706