2703
2553
عنوان

شوهرم لوسه چیکار کنم 🙄

1936 بازدید | 91 پست

سلام نمیدونم باهاش چیکار کنم یکسره میگه پام درد میکنه کمرم درد میکنه سرم درد میکنه دستم درد میکنه خوابم میاد امشب کمرش درد میکرد بردمش دکتر الان اینقد آه و ناله کرد و هی تهدیدم میکرد آخه توام یه جات درد میکنه تا منم بهت توجه نمیکنم ایشالله کمر درد بگیری تا بدونی چی میکشم 😐 منه بیچاره از بس آخ و اوخ کرد برای اینکه ساکت شه خودم براش شیاف دیکلوفنات زدم 😳😷 

پی نوشت ... کلا خانوادگی اینطورین مادرشوهرم مثلا امروز میگه پاشنم درد میکنه فردا کمرش پس فردا دستش . برادرشوهرم رفته بود فوتبال پشتش درد میکرد بردنش پیش متخصص قلب 😑 پدرشوهرم اینا رو با بابا اینام دعوت کرده بودم شام خواهر کوچیکم ۷ سالشه اومده بود میگفت آبجی پدرشوهرت ک و ن ش و نشوت میده میگه درد میکنه😑😐😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

وااای😅😅😅

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706