2410
2553
عنوان

دلم یکم ارامش میخواد از جنس دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 59 پست
وای العان ک تو میگی دلم ضعف رف براش ممنون بابت حرفهات نظرمو یکمی عوض کرد تا العانچند تا پی ام داده م ...

قربونت بشم...الهی باهم خوشبخت بشید ...حالا هم برید باهم اس ام اس بازی کنید حالشو ببرید بعدشم سعی کن باهاش معاشقه زیاد داشته باشی و به اونا فکر کنی...خیلی کمکت میکنه این حس هیجان جن سی نسبت به نامزدت...ینی کاملا فراموش میکنی..

تصمیم گرفتم فردا ک دیدمش برم بوسش کنم و بش بگم سلام عزیزم مخصوصا پیش پسر داییم دستشو بگیرمو برم اره& ...

کار خوبی میکنی...ولی سعی کن طوری وانمود کنی که انگار نمیدونی پسر داییت میبینه...کاملا درحضورش میفهمه که برای ظاهر سازی و چزوندنه...مثلا تو یه شرایطی که بشنوه ولی پیشتون نباشه بهش بگو خدا برام یه فرشته فرستاد تا ادمای بد رو از زندگیم دور کنم...بهش بگو بهتر از تو مردی نیس...بهش با احساس بگو از ته دل میخوامت....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا ازاد از نظره حجابه؟ اشکالی نداره اگه بازم بخوای بخونی قرانو فدات شم  عوضش مشکلت حل میشه... ...

اره از نضر حجاب ما تو خونه پیش پسر دایی عمه خاله عمو راحتیم بدون روسریو بلیزو شلوار یا تاپ میگردیم مهم نیس برامون ولی خوانواده نامزدم یکم بهتره روسری فقط سر نمیکنن اخه کرد هستن بخاطر همین یکم مشگل داریم البته میلاد همون نامزدم بخاطر من چیزی بهم نمیگه ولی میدونم خوشش نمیاد چون اولین روزی ک با داداشم امدن خونمون من بلیز شلوارک بودم همچین با تعجب نگام کردش بعدش سرشو انداخت پایینن

2720
کار خوبی میکنی...ولی سعی کن طوری وانمود کنی که انگار نمیدونی پسر داییت میبینه...کاملا درحضورش میفهمه ...

واعی اینهارو بگم ک بوس بارونم میکنه حتی تو خیابون 

معاشقه یعنی چی?

عشق بازی دیگه...چطوری بگم...

ینی چیز.. مثلا حال کردن باهم و لب و...اینجور چیزا دیگه..موقع عشق بازی حس بگیر باهاش مهربون باش سعی کن تو این نظر کاملا از جانب شوهرت راضی بشی...این فکرها ناشی از یک خلا تو ذهن ناخوداگاه ماست که گاهی علتش مشخص نیس...اما من حدس میزنم این خلا اینطوری کمرنگتر بشه😊

2714
عشق بازی دیگه...چطوری بگم... ینی چیز.. مثلا حال کردن باهم و لب و...اینجور چیزا دیگه..موقع عشق بازی ...

اهان افتاد بهم همیشه پای عشق بازی ک میومد فرار میکردم ولی اینبار غافلگیرش میکنم صبرکن

تو هم به پسر داییت می گفتی به یه ورم به یه ورم به یه ورم میزاشتی بفهمه دنیا دست کیه😐😐😒

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
اهان افتاد بهم همیشه پای عشق بازی ک میومد فرار میکردم ولی اینبار غافلگیرش میکنم صبرکن

فرار برا چی وقتی محرمید...اینبار تو بدتر از خودش باش...بگو دوست دارم فقط به خاطر اینکه مثل فرشته ها رفتار میکنی باهام...باهاش مهربون باش و لذت ببر و خودتو از لذتی که خدا حلال کرده محروم نکن...بزار اونم از زیبایی های تو بهره ببره ...ایشالا که همیشه خوشبخت باشید...

ارامش یافتی عزیزدلم؟

2706