1464
1411
عنوان

دلم یکم ارامش میخواد از جنس دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 59 پست
پسر داییت چیداره که نامزدت نداره...اون یه خیانتکاره عوضیه...ارزش نداره...بندازش از دلت بیرون...هر رو ...

هیچی هیچی بخدا نامزدم ازش خشگلترو خوشتیپ تر  ولی نمیدونم چم شده ک دارم سعی میکنم اتفاقا تو تولد داداشم دستشو گرفتم یاهاش رقصیدم هی خودمو بهش نزدیک میکرطم یرگشتم دیدم اخماش تو همه جیگرم حال امدش

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

کم کم میگذره یادت میره خانواده با حاملگی دختره کنار اومدن 🙄

مجبورا ک کنار بیان ولی خدارو شکر من صد برابر ازش خوشگلترم ی دختر نیبتی گرفته وقتی دیدمش اصلا بهش حسادت نکردم چون ازش خیلی سرتر یودم ی دختر سبزه یکمی چاق دماغ ابپاشی اه اه 

هیچی هیچی بخدا نامزدم ازش خشگلترو خوشتیپ تر  ولی نمیدونم چم شده ک دارم سعی میکنم اتفاقا تو تولد ...

اونقد بچزونش تا کلا از فکرت بیاد بیرون...عزیزم مذهبی هستی...؟

اگه مذهبی هستی قران بخون بعد خواستت رو از خدا بخواه

1473
خیلی هم لیاقتشو داری...نداشتی گیرت نمی اومد...یکی بهترشو خدا برات فرستاده که اون بی لیاقت رو فراموش ...

وای العان ک تو میگی دلم ضعف رف براش ممنون بابت حرفهات نظرمو یکمی عوض کرد تا العانچند تا پی ام داده میگع خوابی بیدار

نه متاسفانه خوانوادای کلا ازاد

کلا ازاد از نظره حجابه؟

اشکالی نداره اگه بازم بخوای بخونی قرانو فدات شم  عوضش مشکلت حل میشه...بریز تو گوشی گاهی که میاد تو فکرت بخون تا فراموش کنی...تا یه وقت خانمان سوزت نکنه این فکرای بیخودی و شیطانی

8
وای العان ک تو میگی دلم ضعف رف براش ممنون بابت حرفهات نظرمو یکمی عوض کرد تا العانچند تا پی ام داده م ...

قربونت بشم...الهی باهم خوشبخت بشید ...حالا هم برید باهم اس ام اس بازی کنید حالشو ببرید بعدشم سعی کن باهاش معاشقه زیاد داشته باشی و به اونا فکر کنی...خیلی کمکت میکنه این حس هیجان جن سی نسبت به نامزدت...ینی کاملا فراموش میکنی..

تصمیم گرفتم فردا ک دیدمش برم بوسش کنم و بش بگم سلام عزیزم مخصوصا پیش پسر داییم دستشو بگیرمو برم اره& ...

کار خوبی میکنی...ولی سعی کن طوری وانمود کنی که انگار نمیدونی پسر داییت میبینه...کاملا درحضورش میفهمه که برای ظاهر سازی و چزوندنه...مثلا تو یه شرایطی که بشنوه ولی پیشتون نباشه بهش بگو خدا برام یه فرشته فرستاد تا ادمای بد رو از زندگیم دور کنم...بهش بگو بهتر از تو مردی نیس...بهش با احساس بگو از ته دل میخوامت....

کلا ازاد از نظره حجابه؟ اشکالی نداره اگه بازم بخوای بخونی قرانو فدات شم  عوضش مشکلت حل میشه... ...

اره از نضر حجاب ما تو خونه پیش پسر دایی عمه خاله عمو راحتیم بدون روسریو بلیزو شلوار یا تاپ میگردیم مهم نیس برامون ولی خوانواده نامزدم یکم بهتره روسری فقط سر نمیکنن اخه کرد هستن بخاطر همین یکم مشگل داریم البته میلاد همون نامزدم بخاطر من چیزی بهم نمیگه ولی میدونم خوشش نمیاد چون اولین روزی ک با داداشم امدن خونمون من بلیز شلوارک بودم همچین با تعجب نگام کردش بعدش سرشو انداخت پایینن

1474
کار خوبی میکنی...ولی سعی کن طوری وانمود کنی که انگار نمیدونی پسر داییت میبینه...کاملا درحضورش میفهمه ...

واعی اینهارو بگم ک بوس بارونم میکنه حتی تو خیابون 

معاشقه یعنی چی?

عشق بازی دیگه...چطوری بگم...

ینی چیز.. مثلا حال کردن باهم و لب و...اینجور چیزا دیگه..موقع عشق بازی حس بگیر باهاش مهربون باش سعی کن تو این نظر کاملا از جانب شوهرت راضی بشی...این فکرها ناشی از یک خلا تو ذهن ناخوداگاه ماست که گاهی علتش مشخص نیس...اما من حدس میزنم این خلا اینطوری کمرنگتر بشه😊

1331