1472
1459

توووولدددت مباااارک عزیزززززم ایشالا ۱۲۰ ساله شیییییی 🛍🛍🛍🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎊🎊🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊💝💝💝💝💝

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

تولدت مبارك❤️

ان شاءالله شمع هاي روي كيكت ٣رقمي بشه ❤️❤️

و ارزوهاي امروزت بشن خاطره هاي فردات❤️❤️

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1473
1432
1476

تولدت مبارک ایشالا امسال سال ارزوهات باشع

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖
تولدتون مبارک بانو🌹🌹🌹🌹 

شما پسری؟

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
1450