2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اهاااان یادم اومددد ولی حال به هم زنه ها یه ذره بگم

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2738

خخخخ...تاپیک تکراری نیست🤔🤔🤔

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

خیلی برام پیش اومده تو جاده یکی داره منو نگا میکنه سلام میکنه منم عین این بچه مؤدب ها جوابش رو میدم بعد برمیگردم میبینم با پشتیه هستش 

آن لحظه هزار باد تقدیم تو باد 😐🌸

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

اولای عقد دوبار هویج سوزوندم یه بار پیاز داغ سه چهار باریم سیب زمینی دیگه از برنجای شفته و خمیر و بی نمکم چیزی نگم یه بارم آش ریختم رو خواهرشوهر و دوبار بشقاب شکستم من وحشتناکم کلا

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

خودم هم میگم

زنگ تفریح بود میخواستم برم تو کلاس پیش دوستم معلم علوممون فامیلیش علی زاده هست..من نمیدونستم داخل کلاسه.  بلند داد زدم بچه ها چقدر علی زاده گیر میده😂😐

نوار بهداشتیو یادم رفتم بندازم تو سطل اشغال داییم رف دید

وای این خیلی بد بووود😑عکس العملی هم داشت داییت؟

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706