2726
طفلکی ها بعد ازدواج باید برن خونه مادرشوهر زندگی کنن...نمدونم بعد ازدواج نرن مدرسه و دانشگاه اوضاع ش ...

😂😂

دوست من افغانستانیه الان تو اروپا کیف میکنه حتی موقعی کع ایران بودم زندگی خوبی داشت اینجور زندگیا تو هر جامعه و کشوری هست

[مَن اون گُل وحشی‌ام که خآر دارعِ_𝙼𝚒𝚘𝚠]

تو خیلی از شهرها و فرهنگ های خودمون هنوزم خانمها دارن با همین شرایط زندگی میکنن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیشه با شنیدن داستان زندگی ی نفر همرو بگیم بدبخت پس ایران این همه طلاق انجام میشه همش از خوشبخته؟

عزیزم برو تاپیکشو بخون با رسم و رسوماشون آشنا شی مثلا نوشته هرزنی ۴ تا پسر باید بیاره اگر نتونه پسر بیاره شوهرش میره زن دوم میگیره

تو کشور مام به خیلی از دخترا ظلم میشه ولی افغانستان بیشتر هست .واقعاااااا زناشون زندگی های سختی دارن ...

منم این زندگیو دارم حدودا😓🤐

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2728
طفلکی ها بعد ازدواج باید برن خونه مادرشوهر زندگی کنن...نمدونم بعد ازدواج نرن مدرسه و دانشگاه اوضاع ش ...

منم 5ساله پیش مادرشوهرم میمونم.از بعد ازدواج.نه گردش نه تفریح .هیچی.البته پول نداریم جدا بشیم

این چیزا همه جا هس😑

چرا یه بدبخت؟نمیدونم همین به ذهنم اومد. خوشبخت ک شدم عوض میکنم

همه همین جوری نیستن عزیزم مگه خانومای ایرانی بعد ازدواج بامادرشوهراشون زندگی نمیکنن؟ مگه مردای ایرانی خیانت نمیکنن؟ مگه زنای اینجا افسردگی ندارن؟ هیچ کدوم اینا دلیل بر افغان بودنشون نیست

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍

یه جا خوندم تو هند هم هنوز رسما که عروسا باید با مادرشوهرا زندگی کنن حتی دیده شده عروس پزشکه داره با جاریاش و مادر شوهرش یه جا زندگی میکنه   

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم برو تاپیکشو بخون با رسم و رسوماشون آشنا شی مثلا نوشته هرزنی ۴ تا پسر باید بیاره اگر نتونه پسر ...

چرا قدیماش اینجوری بوده ولی امروزیا والا من هر افغان دیدم خوشبخت بوده ولی بدبختشم دیدم 

منم این زندگیو دارم حدودا😓🤐

نمیشه بجنگی ؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
فقر همیشه همینه باعث فقر فرهنگی هم میشه فقط اون جملش که داداشم پول میفرستاد افغانستان ولی پول ایران ...

آره اونش بد بود.ولی ایران هرچیم ک هست خیییلی فرهنگش و امکاناتش و طرز زندگی کردن آدما مخصوصا زنا بهتره نسبت به اونجا.دیدی ک باباش توی افغانستان دوباره فقیر شد و اومد ایران تا وضع زندگیش بهتر شد

آره اونش بد بود.ولی ایران هرچیم ک هست خیییلی فرهنگش و امکاناتش و طرز زندگی کردن آدما مخصوصا زنا بهتر ...

افغانستان از نظر اقتصادی خیلی ضعیفه درسته مردم فقیر زیاد داره 

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
همه همین جوری نیستن عزیزم مگه خانومای ایرانی بعد ازدواج بامادرشوهراشون زندگی نمیکنن؟ مگه مردای ایران ...

عزیزم تو ایران تک و توک پیدا میشه اونجوری .ولی اون ها فرهنگ کشورشون اینه قانونشون اینه.میفهمی چقدر فرق داره؟

2706