2737
2734
عنوان

ناباروری

318 بازدید | 32 پست

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز من ۱۵ سال ازدواج کردم ۶ سال جلوگیری داشتم الان حدود ۷ سال دکترای مختلف رفتم مثل دکتر خاقانی ..دکتر پاکروش ..بزرگ علوی ..مصدق..الانم میخوام برا ۲۲ ابان برم پیش دکتر اقصی یکی از دوستانم با مشگل زیادی که داشت با عمل لاپروسکوپی و ای وی اف پیش دکتر اقصی با بار اول الان بارداره البته دفعه اول فع شد دفعه دوم انتقال جنین الان بارداره منم ازمم رو جزم کردم با توکل به خدا میخوام برم کسی بوده رفته باشه و راضی باشه ..پیامای همگی رو میخونم و دیدم که همه راضی بودین بازم ممنون میشم راهنمایی کنین

تعداد رای : 5
نظرسنجی
۴
1
20%
۱
0
0%
۲
1
20%
۱
3
60%

حالا چرا تا ۴ 🤔

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ممنونم میشه یکم از تجربیاتتون بگین

من تجربه زیادی ندارم تو درمان از شهریور 95 وقتی فهمیدم پلی کیستیکم اقدام کردم ولی خب خیلیم واسم مهم نبود دانشجو بودم و تازه یه سال بود ازدواج کرده بودم . ولی خب نشد و چند دوره لتروزول و کلومیفن خوردم فقط همین و بیخیالش شدم . تا بهمن پارسال که رفتم ابن سینا و تشخیص دادن شوهرمم خیلی ضعیفه و گفتن میکرو کنید . یه مقدار آزمایش ژنتیک و اینام داشتبم چون فامیلیم که اونام طول کشید کلی . و الانم سیکلم شروع شده هفته پیش پانکچر شدم و هایپر . جنینامو فریز کردم ان شاء الله پریود بعدی برم داروهای انتقال بگیرم 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
من تجربه زیادی ندارم تو درمان از شهریور 95 وقتی فهمیدم پلی کیستیکم اقدام کردم ولی خب خیلیم واسم مهم ...

چندتا جنین برات لقاح دادن؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
من تجربه زیادی ندارم تو درمان از شهریور 95 وقتی فهمیدم پلی کیستیکم اقدام کردم ولی خب خیلیم واسم مهم ...

انشالله موقع انتقال بگو بلاستش کنن خیلی فوری لانه گزینی میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندتا جنین برات لقاح دادن؟؟

21 تخمک داشتم البته چند تاش قبل عمل آزاد شدن حیف . بعد گفتن 21 جنین تشکیل شده اما خب چون باید فریز کنیم 12 تاش قابلیت فریز دارن . اون یکیا ریسکه ممکنه هزینه کنید از فریز در نیان . خلاصه من با حسرت قبول کردم که فریزشون نکنم . الان 4 بسته دارم 😊

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2706