2703
2553
واقعا همکلاسیت بود؟ خب چرا خودشو اونطوری کرده اخه قبل عمل خوشگل بود دماغشم خیلی کوچیک بود مشکلی چیز ...

ن بابا😂😂😂💜

مامانش امده مدرسمون

مدیرمون وقتی فهمید ک اونه (سحر تبره)خواست ب مامانش بگه

مامانش امد بعد مدیرو معلما گفتن ک اره دخترت اینجوریه اونم شیک گفت دخترم کاری نمیکنه عکس میزاره تو صفحش با پیجشم درامدزایی میکنه واسش خودش بعدم پروندشو گرفت و رفت البته سر یه جریاناتی اخراج شد

ببین دماغشو عمل کرده ژل لب زاویه سازی بقیش فتوشاپهههه بخدا فقط 

و اینکه بهش گفتم خیلی اسکولی فک میکنی بقیه دوست دارن فالوت میکنن تورو یه اسکول میدونن گفت اتفاقا اونا اسکولن یه لایک یه کامنت اونا کلی ب نفع منه همون فحشی ک طرف واسه من کامنت میزاره میشه یه کتونی ۵۰۰تومنی

(بعضی پیجا ب جای پول بهش کتونی یا لوازم ارایشو اینجور چیزا میدادن

Are you lost baby girl?

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هم کلاسی من بوده واقعا همینطوره

پس چرا فیلم هم می‌زاره همین شکلی هست فرقی با عکساش نداره؟؟اندامش واقعا انقد لاغره؟؟

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2714
پس چرا فیلم هم می‌زاره همین شکلی هست فرقی با عکساش نداره؟؟اندامش واقعا انقد لاغره؟؟

گریم میکنه ببین زیر چشماش کبوده میاد سفید کننده میزاره ب همه جای صورتش ب جز زیر چشم لنز یخی میزاره ابروهاشو محو میکنه با گریم شما هم اینجوری گریم کنی ترسناک میشی

لاغر ک هست نه درحدیی ک عروس مردگان باشه

Are you lost baby girl?
ن بابا😂😂😂💜 مامانش امده مدرسمون مدیرمون وقتی فهمید ک اونه (سحر تبره)خواست ب مامانش بگه مامانش ...

اره میدونم فتوشاپه 

ولی چطوری با اون وضع مدرسه راه میدنش؟ موهاش صورتی سبز نارنجی میکنه

پول از کجا اورده این همه عمل کرده؟ من میگفتم لابد خودشون پولدارن دختره هم لابد یه بیماری روانی داره که اینطوری میکنه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
چجوری تحملش میکردی    

سرکلاس هیچی نمیگفت

حتی موهاشو بلوند کرده بود هد میزد ما نمیبینم 😂

ولی خیلی فاز میداد از مدرسه های دیگه میومدن ببینشش انگار نابغه ای بازیگری چیزیه😂

یا رفته بودن با یکی از بچه ها بیرون این لنز سفید گذاشته بود سوار تاکسی شده بودن با یکی از بچه ها موقع پیاده شدن راننده خواسته بقیه پولو بده برگشته اینو دیده ترسیده 😂کپ کرده بوده راننده اینام مرده بودن ازخنده

Are you lost baby girl?
اره میدونم فتوشاپه  ولی چطوری با اون وضع مدرسه راه میدنش؟ موهاش صورتی سبز نارنجی میکنه پول از ...

مدرسه میومد انقد ساده بود حد نداشت

کلا دختر ارومی بود من بدی ازش ندیدم واقعا

موهاشو بلوند ک کرده بود هد میزد موهاشو نبینن گیر بدن بهش

ن وضع مالیشونم خیلی خوب نبود جراحی بینی ک خیلی پول نمیخواد بقیه کاراشو وقتی پیجش رفت بالا معروف شد از طریق تبلیغ پول درمیاورد و تمدید میکرد مثل ژل و فلان

Are you lost baby girl?
2706