2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گریم و فتوشاپ تو واقعی(مجازی ن)خیلی دختر ساده و مظلوم‌و ارومیه بچشس بابا۱۹سالشه خب پول چشماشو کور ...

خدا رو شكر 

من فكر كردم خودشو اونجوري عمل كرده

دلم براش ميسوخت كه بعدها چقد پشيمون ميشه

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
بابااا چقد ساده اید اون فقط دماغشو عمل کرده لب پروتز کرده و زاویه سازی ولی ن درحدددد وحشتناک طبیعیه ...

واقعا همکلاسیت بود؟

خب چرا خودشو اونطوری کرده اخه قبل عمل خوشگل بود دماغشم خیلی کوچیک بود مشکلی چیزی داشت؟

یه بار تو اینستا یه کلیپ گذاشت واسه مادرش دابسمش درست کرده بود مامانش پیشش وایساده بود یهو مامانش وسط کلیپ گذاشت رفت انگار بغض کرد

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
سرچ کن فقط قول بده فردا سرچ کنی بیماری قلبی داری اصن نرو سراغش    

اینستا ندارم زیاد از این.شخصیت های مزخرف پر شده تو اینستا خوشم.نمیاد خیلی پوچ هستن زندگی اش ادم میبینه زده میشه 

سحرکه خوبه کاش امثال نیلوفر بهبودی سربه نیست بشن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706