2703
2553

واس چی گرفتنش😳

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم همش سواله که کدوم جراحان پلاستیک ایرانی سحر رو عمل کردن؟؟؟؟؟اگه جرات دارن خودشون رو معرفی ک ...

بابااا چقد ساده اید

اون فقط دماغشو عمل کرده لب پروتز کرده و زاویه سازی ولی ن درحدددد وحشتناک طبیعیه و معمولیه

بافتوشاپ خودشو اینجوری میکنههه والااا

هم کلاسی من بود

Are you lost baby girl?
2456
اون بنده خدا رو بايد بفرستن بيمارستان روانيا مشكل جدي داره جدي ميگما

ببین قیافشششش خیلییییی معمولیه و عادیه

بخاطر اینکه معروف شه پیجش بره بالا خودشو گریم میکرد ث عکساشو فتوشاپ میکرد (بخاطر پولی ک از راه تبلیغ درمیاورد)

Are you lost baby girl?
2714
انگار عکسای وحشتناک میزاش مردمو میترسوند     پول حرومم از پیجش درمیاورد

کصخول بود ولی گناه داشت🙁💔

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
ببین قیافشششش خیلییییی معمولیه و عادیه بخاطر اینکه معروف شه پیجش بره بالا خودشو گریم میکرد ث عکساشو ...

من ميبينمش ي جوري ميشم

خدا عقلش بده واقعا

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
بابااا چقد ساده اید اون فقط دماغشو عمل کرده لب پروتز کرده و زاویه سازی ولی ن درحدددد وحشتناک طبیعیه ...

کاش واقعا این طور باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706