1507
1482
اون بنده خدا رو بايد بفرستن بيمارستان روانيا مشكل جدي داره جدي ميگما

ببین قیافشششش خیلییییی معمولیه و عادیه

بخاطر اینکه معروف شه پیجش بره بالا خودشو گریم میکرد ث عکساشو فتوشاپ میکرد (بخاطر پولی ک از راه تبلیغ درمیاورد)

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

انگار عکسای وحشتناک میزاش مردمو میترسوند     پول حرومم از پیجش درمیاورد

کصخول بود ولی گناه داشت🙁💔

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی یدونم منو بابات واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم 🤰👼❤😍
1473

تا دوسال زندانه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو تاپیکا مراقب حرف زدنمون باشیم !مخصوصا تو تاپیکایی که استارتر ناراحته ودرد ودل میکنه اگه نمیتونی ارومش کنی سرزنش نکنیم، شوخی نکنیم،بیشتر ناراحتش نکنیم،نمیتونی راهنماییش کنی براحتی تاپیکو ترک کن .دیدم که میگم😏(تیکر تولد پسرعزیزمه😍💙
ببین قیافشششش خیلییییی معمولیه و عادیه بخاطر اینکه معروف شه پیجش بره بالا خودشو گریم میکرد ث عکساشو ...

من ميبينمش ي جوري ميشم

خدا عقلش بده واقعا

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
بابااا چقد ساده اید اون فقط دماغشو عمل کرده لب پروتز کرده و زاویه سازی ولی ن درحدددد وحشتناک طبیعیه ...

کاش واقعا این طور باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
8
من ميبينمش ي جوري ميشم خدا عقلش بده واقعا

گریم و فتوشاپ

تو واقعی(مجازی ن)خیلی دختر ساده و مظلوم‌و ارومیه

بچشس بابا۱۹سالشه خب پول چشماشو کور کرده دیگه

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
کاش واقعا این طور باشه 

هم کلاسی من بوده واقعا همینطوره

1476
گریم و فتوشاپ تو واقعی(مجازی ن)خیلی دختر ساده و مظلوم‌و ارومیه بچشس بابا۱۹سالشه خب پول چشماشو کور ...

خدا رو شكر 

من فكر كردم خودشو اونجوري عمل كرده

دلم براش ميسوخت كه بعدها چقد پشيمون ميشه

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
1508