1507
1482
اون بنده خدا رو بايد بفرستن بيمارستان روانيا مشكل جدي داره جدي ميگما

ببین قیافشششش خیلییییی معمولیه و عادیه

بخاطر اینکه معروف شه پیجش بره بالا خودشو گریم میکرد ث عکساشو فتوشاپ میکرد (بخاطر پولی ک از راه تبلیغ درمیاورد)

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

انگار عکسای وحشتناک میزاش مردمو میترسوند     پول حرومم از پیجش درمیاورد

کصخول بود ولی گناه داشت🙁💔

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی یدونم منو بابات واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم 🤰👼❤😍
1473
ببین قیافشششش خیلییییی معمولیه و عادیه بخاطر اینکه معروف شه پیجش بره بالا خودشو گریم میکرد ث عکساشو ...

من ميبينمش ي جوري ميشم

خدا عقلش بده واقعا

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
بابااا چقد ساده اید اون فقط دماغشو عمل کرده لب پروتز کرده و زاویه سازی ولی ن درحدددد وحشتناک طبیعیه ...

کاش واقعا این طور باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
1432
من ميبينمش ي جوري ميشم خدا عقلش بده واقعا

گریم و فتوشاپ

تو واقعی(مجازی ن)خیلی دختر ساده و مظلوم‌و ارومیه

بچشس بابا۱۹سالشه خب پول چشماشو کور کرده دیگه

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
کاش واقعا این طور باشه 

هم کلاسی من بوده واقعا همینطوره

1403
گریم و فتوشاپ تو واقعی(مجازی ن)خیلی دختر ساده و مظلوم‌و ارومیه بچشس بابا۱۹سالشه خب پول چشماشو کور ...

خدا رو شكر 

من فكر كردم خودشو اونجوري عمل كرده

دلم براش ميسوخت كه بعدها چقد پشيمون ميشه

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
1457