2737
2734
عنوان

دیدن کسی با هوشیاری 3 تو کما خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 26056 بازدید | 78 پست
بغصم گرفت همه تایپیکام شده اینکه برا مادرم دعا کنید خدا صدای یکیو بشنو خدای خوبم مادرمو بهم بده حتی ...

بمیرم بدترین غمه دنیاست میفهممت خدا مادرتون را شفا کنه سالم برگرده منزل دلتون شاد بشه الهی گلم تا میتونی براشون ایه الکرسی بخون گلم 

همه چی درست میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمیرم بدترین غمه دنیاست میفهممت خدا مادرتون را شفا کنه سالم برگرده منزل دلتون شاد بشه الهی گلم تا می ...

ممنون از دعای خیرت برا دعات صلوات فرستادم برام دعا کن دلم داره میترکه 

...یک عدد آدم...
خدا دلتونو شاد کنه شادم کردید میشه بگی چند سالش بود و چند روز رو سه بود مادر من 3 روزه رو سه هست&nbs ...

۵۳ سالش بود و روز عرفه رو ۲ بود ک عصرش میخاستن دستگاهارو جدا کنن و خیلی معجزه وار هوشیاریش بهش برگشت اخر شب.خدا بزرگه ب خدا توکل کنید

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2731
بله... مادر من بعد عمل تومور مغزی بیست و سه روز تو کما بود با هوشیاری سه... ولی به هوش اومد....

برام بیشتر بگو چند روز تو هوشیاری سه بود مادر من 5 روزه رو سه امروز رفتم پاشو بوسیدم لباشو تکون داد 😥😥😥😥

...یک عدد آدم...
عزیزم ریتم قلب مادرتون چجوریه؟؟ یعنی منظورم اینه منظمه؟؟ میگی بدون دستگاه نفس کشیدن چند لحظه و این ...

واقعا عالیه ریتمش ماشالله خیلی خوبه دکترام گفتن بین 95 تا 100 اره دیروز دکترا دستگاه رو کنار بردن چند تا بدون دستگاه نفس کشیده خودشون دستگاه رو گذاشتن بهتر بشه خودم دست گذاشتم رو قلبش براش حرف زدم وسط جرفام چند تا نفس عمیق کشید از کجا میدونی خوبه برام بگو امام حسین خیرت بده

...یک عدد آدم...
برام بیشتر بگو چند روز تو هوشیاری سه بود مادر من 5 روزه رو سه امروز رفتم پاشو بوسیدم لباشو تکون داد ...

دقیق یادم نیست... 

پرستارا درست جواب نمیدادن.... 

نمیگفتن هوشیاریش چنده... 

ولی گفتن سه اینکه چند روز سه بود یادم نیست... 

ولی بیست و سه روز تو کما بود

2738
برام بیشتر بگو چند روز تو هوشیاری سه بود مادر من 5 روزه رو سه امروز رفتم پاشو بوسیدم لباشو تکون داد ...

گلم میدونی همه را متوجه میشه میفهمه خیلی سخته خدا کمکت کنه این روزها عزیز از ته دل دعا میکنم دلت شاد بشه پدر من که رفت حداقل دل تو شاد بشه مادر عزیزت سالم سرحال برگروه همین که عکس العمل نشون داده عالیه دلم روشنه 

همه چی درست میشه 

پدربزرگ همسرم پارسال روز اربیعین تصادف کردن موتور زد نزدیک ۷۰ و خورده ایین خیلی ادم سالم و زرنگی بود چند هفته تو کما بود سطح هوشیاریش ۳ بود کم کم بالا اومد اما خدارو هزار مرتبه شکر بهوش اومد اللنم کامل همه چی رو میفهمه الهی فداش بشم اما نه میتوننه  حرف بزنه نه راه بره اما همه رو میشناسه دست میده روبوسی میکنه گفتار درمان کار درمان طب سوزنی قیزیوتراپ مدام دارن باهاش کار میکنن هرزگاهی ی کلمه هایی میگه 

ایشاا.... ک مادرتون هرچه زودتر بهوش بیان  صحیح و سالم 

گلم میدونی همه را متوجه میشه میفهمه خیلی سخته خدا کمکت کنه این روزها عزیز از ته دل دعا میکنم دلت شاد ...

اییییی خدا پدرتو رحمت کنه مادر من یه ماه برگرده به یه ماهم راضیم😥😥😥مادرم اصلا دوست نداشت پاشو ببوسم هیچوقت نزاشت امروزم این کارو کردم لباشو جم کرد

...یک عدد آدم...
برا ارزوت صلوات فرستادم گلم

قررربونت عزیزم

احتمال بهوش اومدنشون بالاس

خدااایی نکرده مریضی که نخواد برگرده عزیزم ریتم قلبی منظمی نداره

واکنشم نشون میدن دیگه عااااااای تره عزیزم

رفتی پیششون حرفهای خوب بزن چون مادرت متوجه میشه

و زیاد باهاشون صحبت کن

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
قررربونت عزیزم احتمال بهوش اومدنشون بالاس خدااایی نکرده مریضی که نخواد برگرده عزیزم ریتم قلبی منظم ...

عزیز جانم یسوال دیگه پس چرا پرستارا نمیزارن برم یساعت عجز التماس میکنم میگن مامانت رو 3 هیچی نمیفهمه خودتو خسته نکن

...یک عدد آدم...
2706