1619
1605
عنوان

دیدن کسی با هوشیاری 3 تو کما خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 66 پست
گلم میدونی همه را متوجه میشه میفهمه خیلی سخته خدا کمکت کنه این روزها عزیز از ته دل دعا میکنم دلت شاد ...

اییییی خدا پدرتو رحمت کنه مادر من یه ماه برگرده به یه ماهم راضیم😥😥😥مادرم اصلا دوست نداشت پاشو ببوسم هیچوقت نزاشت امروزم این کارو کردم لباشو جم کرد

که پر از تلاشم زندگی همیشه مطابق میلم نبوده از این به بعدم به حرفم گوش نمیده به سرنوشت اعتقادی ندارم و به اونچیزی که سرم برام مینویسه اعتقاد دارم از سرم و حسم برای ررسیدن به اونچه دوست دارم کمک میکنم و از خدای بزرگم کمک میخوام راهنمایی و کمکم کنه و مراقب عزیزانم باشه🌹🌹🌹💪
برا ارزوت صلوات فرستادم گلم

قررربونت عزیزم

احتمال بهوش اومدنشون بالاس

خدااایی نکرده مریضی که نخواد برگرده عزیزم ریتم قلبی منظمی نداره

واکنشم نشون میدن دیگه عااااااای تره عزیزم

رفتی پیششون حرفهای خوب بزن چون مادرت متوجه میشه

و زیاد باهاشون صحبت کن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یا برگرد یا این دل را برگردان😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭.   ۷ سال مدت کمی نیست برای اثبات عشق و خودت میدونی نباشی نیستم🌹🌹 برام دعا کنین🙏
پدربزرگ همسرم پارسال روز اربیعین تصادف کردن موتور زد نزدیک ۷۰ و خورده ایین خیلی ادم سالم و زرنگی بود ...

ممندنم عزیزم 🌸🙏🌸🙏

که پر از تلاشم زندگی همیشه مطابق میلم نبوده از این به بعدم به حرفم گوش نمیده به سرنوشت اعتقادی ندارم و به اونچیزی که سرم برام مینویسه اعتقاد دارم از سرم و حسم برای ررسیدن به اونچه دوست دارم کمک میکنم و از خدای بزرگم کمک میخوام راهنمایی و کمکم کنه و مراقب عزیزانم باشه🌹🌹🌹💪

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

قررربونت عزیزم احتمال بهوش اومدنشون بالاس خدااایی نکرده مریضی که نخواد برگرده عزیزم ریتم قلبی منظم ...

عزیز جانم یسوال دیگه پس چرا پرستارا نمیزارن برم یساعت عجز التماس میکنم میگن مامانت رو 3 هیچی نمیفهمه خودتو خسته نکن

1613
عزیز جانم یسوال دیگه پس چرا پرستارا نمیزارن برم یساعت عجز التماس میکنم میگن مامانت رو 3 هیچی نمیفهمه ...

جواب حرفت نباشه پرستارا غلط میکنن

مامانت متوجه میشه عزیزم

امتحان کن؛ برو تو گوشش باهاش حرف بزن و چشمت به مانیتور باشه خودت میبینی ضربان قلبشون تغییر میکنه

یا با دستت بکش کف پاشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته یا برگرد یا این دل را برگردان😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭.   ۷ سال مدت کمی نیست برای اثبات عشق و خودت میدونی نباشی نیستم🌹🌹 برام دعا کنین🙏
بستگی داره بخاطر چی رفته باشه تو کما و بدنش چقد قوی باشه و صد البته حکمت و لطف خدا.الان پاببنترین سط ...

بخاطر چی باشه خیلی خطر داره دکترا میگن سکته هم نکرده 

جواب حرفت نباشه پرستارا غلط میکنن مامانت متوجه میشه عزیزم امتحان کن؛ برو تو گوشش باهاش حرف بزن و چ ...

اره بخدا امروز پاشو بوسیدم لباشو جمع کرد اصلا من میرم میفهمم که نفس میکشه .مامانم خ منو دوست داره اومد خوتب همسرم من و همسرم رو صدا کرده

اره بخدا امروز پاشو بوسیدم لباشو جمع کرد اصلا من میرم میفهمم که نفس میکشه .مامانم خ منو دوست داره او ...

میتونی دلیل کما رفتنشونو بگی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614

شوهرم دو ماه تمام تو کما بوده با ضریب هوشی 3 و بعدش به هوش اومده اونوقت 18 سالش بود 😘😘😘😘 به فضل خدا ایمان داشته باش

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
1626
عزیز جانم یسوال دیگه پس چرا پرستارا نمیزارن برم یساعت عجز التماس میکنم میگن مامانت رو 3 هیچی نمیفهمه ...

آره شوهر منم هیچی نمیفهمید 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
مامان بزرگ خودم.ضریب هوشی۳.دکترگفت هیچ امیدی نیست اما گفت حتی ۳درصد شانس رو هم از مریض نمیگیرم و عمل ...

چه عملی

جواب حرفت نباشه پرستارا غلط میکنن مامانت متوجه میشه عزیزم امتحان کن؛ برو تو گوشش باهاش حرف بزن و چ ...

بهتون درخواست دوستی دادم ج میدی

1615