2733
2734
عنوان

من نمایشی ام؟!

462 بازدید | 34 پست

بچه ها من تازه انواع اختلال شخصیتو خوندم حس کردم من نمایشی ام!مثلا اگه مرکز توجه نباشم خیلی ناراحت می شم با همه زود صمیمی می شم حاضرم بمیرم ولی بهم نگن زشت یا خشن یا بدلباس می گم حاضرم بمیرم راس می گما الان یکم وقت ندارم قبلا از صب تا شب با خودم ور می رفتم یه بار دماغمو کوچیک می کردم یه بار ماسک مو یه بار ماسک صورت همشم دنبال یکی ام هواسش بهم باشه ازم حمایت کنه و تو ازدواجم فاصله سنی زیاااد دوس دارم اینا طبیعیه؟

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

برچسب نزن به خودت اینا نسبی تو همه هست 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

نخونید لطفا...تمام این اختلالات هزار تبصره داره...برچسب نزنید به خودتون و دیگران...روانشناسی میخونی؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین کلا هر انسانی یه trait از هر هکدوم اختلالات شخصیتها رو داره. یعنی شبیه به یکیشونه.

تا وقتی که در زندگی عادی، خللی ایجاد نکنه، اسمش اختلال نیست.

بله با این اوصاف میخوره trait شخصیتی شما هیستریونیک باشه.

یعنی کشتین ما رو با این اختلال های شخصیتون!نه عزیزم نیستی بابا اصلا این خصوصیات وقتی اسم اختلال میگیره که در زندگی عادی اختلال ایجاد کنه وگرنه 90 درصد دخترا رو ظاهرشون حساسن یا دوست دارن مرک توجه باشن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

حالا اینارو بیخیال

چطور دماغ تو کوچیک میکردی😐

منظورت عمله😟

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2738
برچسب نزن به خودت اینا نسبی تو همه هست 

اهان اخه بعضی چیزای دیگم بود

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
نخونید لطفا...تمام این اختلالات هزار تبصره داره...برچسب نزنید به خودتون و دیگران...روانشناسی میخونی؟

نه مطالعات شخصی

منم مثل توام یعنی منم نمایشیم ولی دوست ندارم  در معرض توجه باشم ولی به قیافم خیلی میرسم اختلاف ...

والاه منم دقیق نمی دونم

2706