2737
2734
عنوان

عاقبت ساده دلي براي همسر

215 بازدید | 12 پست

من يه زنم با دو تا بچه كوچيك كه زندگيمو با سختي زياد شرو كردمو حالا بعد از ده دوازده سال زندگي شوهرم باهام غريبه شده و بي احساس 

من توزندگي همه جوره بودم تو كارش درسش خونه خريدن و ماشين ولي حالا كه زندگي شكل گرفته اين جوري ميكنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به قول استاد عباس منش (استاد قانون جذب) که میگه هر زنی که از خودش بگذره برای همسر فقط بی احترامی نصیبش میشه

شما زمانی میتونستی فرکانس عشق به همسرت بفرستی که اول خودت دوم همسر

اول تامین کامل خودت دوم همسر

اول عشق به خودت دوم به همسر

این یه قانونه 

همیشه ارج و قرب زنایی که به خودشون میرسن و خیلی به خودشون احترام میذارن بیشتر از کسایی که فداکاری و از خودددد گذشتگی میکنن

نباید خودتو نادیده بگیری 

تهش میشه این

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728

ما زندگيمونو عاشقانه عاشقانه شرو كرديم و با سختيا و بيپولي ها و بد اوردنا ساخنيم ولي شوهرم از اول بچه ننه و فكرو ذكرش اونا بودن حالا هم بعد دوتا بچه با برادر مجردش كلا عياق شده و ميگرده نه بيرون رفتني نه محبتي نه دلگرمي

واسه مردا نباید کاری کنی دور برمیدارن فکرمیکنن چ خبره

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

در مقام مادر بودن هم گفتن همینطوریه

احترام مادرهایی که به خودشون بیشتر بها ممیدن تا به بچه نزد بچه بیشتره تا مادرهای فداکار که خودشونو برای بچه میذارن زیر پا

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2738

الان دير مياد از سر كار و همش با اون گوشي لامصب داره بازي ميكنه و پول بخواتاام راحت ميگه ندارم و كلا انگار حس كرده مزه ميده خودمو از زير توقعات زن و زندگي راحت كنم يه ميگم ندارم نميتونم قرار نيست و راحت ميشم