1472
1411

شوهرم خیلی اعصابش ضعیفه سر کوچیکترین  حرف وچیز بهم‌ میریزه امشبم سر یه حرف با همسایه دعواش شد افتضاح بازی شد.سر یه حرف که همسایه زد سه روز تمام با خودش کلنجار رفت اخرم یه دعوا درست کرد .خیلی گیره.وسواس فکری داره .کینه ایه.وقتی عصبی شه هیچی حالیش نیست هیچی سریع جوش میاره.امشب داشتم از ترس سکته میکردم.راه برگشتی ندارم چون جایی ندارم .میترسم ازش بچه دارشم.از گریه دارم خفه میشم نمیدونم ته زندگیم چی میشه .اصلا نمیدونم چیکار کنم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

میشه رفتارای خوبشم بگی

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1475

شبیهه بابای منه شوهرت😐تورو خدا بچه نیار من به عنوان بچه همچین ادمی کشیدم که میگم الانم تاثیراتش رو اعصابم هست از بچگی مونده روم بخدا

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

منم نمیدونم این زندگی ها رو ب کجا دارن فقط باید ب خدا امید داشت و یکم مدیریت کرد اوضاع و

خدایا ازت سپاسگذارم.هیچی نمیخوام فقط بودن و سلامتی عزیزانم پدرم،مادرم، همسرم😍🙇💞مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم
1444

شوهر منم همینه تو عقد فهمیدم اینجوری عصبیه الان بعد سه ماه از عروسیمون فهمیدم متادون مصرف میکنه این لعنتی متادون مغزشونو به مرور خالی میکنه اختیارشون دست خودشون نیست 

سنی ندارم ولی مث یه پیرزن افسردم 

1474

همسایه چی گفته بود که بهم ریخت؟؟

برای تو                                                                   برای چشمهایت...                                                      برای من                                                                  برای دردهایم...                                                        برای ما                                                                  ای کاش خداکاری بکند...💚                                                                                                           لطف میکنید برای شفای دخترم یه صلوات مهمونش کنید❤
بهش هر روز ی دمنوش ارام بخش بده..

اره اینم خوبه

خدایا ازت سپاسگذارم.هیچی نمیخوام فقط بودن و سلامتی عزیزانم پدرم،مادرم، همسرم😍🙇💞مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم

این زندگیا درد بی درمونن خدایی فقط باید خودتو بزنی ب بی عاری که داغون نشی.اکه ادم انعطاف پذیر باشه میشه یکمی تغیررش بدی

1331