2737
2734
عنوان

کمک شدید

271 بازدید | 23 پست

دوستان یه پسر فامیل داریم ۲۴ سالشه زن میخواد خب خلاصه نیاز جنسیشم بش فشار اورده دیگه،خانوادش هیچ اقدامی نمیکنن اصلا حتی دنبال کارم نیستن براش تازه پولدارم هستن به نظرتون باید چیکار کنه؟

خودت آقایییییی 😅😅😅

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چ سوالی

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2728
2738
[QUOTE=108517214]چجوری باید این کارو بکنه!؟[/QUOTE  اینجا نمیشه گفت ببخشید ولی یه راهکار مثل د ...

چرا نمیشه گفت؟

خصوصی بگو

خب دوست دختر با ازدواج در عمل چه فرقی داره؟

اگه دوست داشتی درخواست بده می‌پذیرم    ولی در مورد موضوعات سایت لطفاً بی دلیل درخواست ندین
2706