2726
عنوان

خانم ها از این گهواره ها کدوم بیشتر بدرد میخوره+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 55 پست
جدا ندارم میخوام جمع بشه زیادم جا نگیره

خوب بعدا که نخواستی جمع میشه تو یه قوطی باریک قرار میگیره.بلندیش حدود 100 در 70 هست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

اولی رو نخر همش باید زیرش متکا بذاری که نیفته

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی من می خوام ایشالله ازینا بخرم

از کدوما

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2728
ن تخت پارک رو من داشتم بچم اصلا دوست نداشت زیاد تاب نمیخوره بچه خوشش نمیاد

خوب هر جور عادت بدی همونطوری میشه پسر من با همون تکون آروم میخوابه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خوب بعدا که نخواستی جمع میشه تو یه قوطی باریک قرار میگیره.بلندیش حدود 100 در 70 هست

باید برم از نزدیک نگاه کنم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

هیچکدوم خوب نیست من از این برقی ها داشتم اصن بچه توش حال نمیکنه چون دایره تاب خوردنش خیلی کمه .بعد خیلی تحقیق کردم چون بچم کولیک داشت گفتن از این ننو ها که قدیمی ها میبستن باید بخری. مدرن اون ننو ها هست منم خریدم عالیییی بود بچه تا پنج سالگی یا پونزده کیلو هم توش جا میشه .توی گوگل بزن ننو مهر . تلگرام هم داره هر کی خرید کرده عکس گذاشته

من از سومی دارم راضیم خیلییی

اتفاقا حتما گهواره بخر منکه خیلی به کارم اومده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
باید برم از نزدیک نگاه کنم

بچه یه اشنامون 3 سالشه هنوز تو همون تخت و پارک میخوابه ولی ایناها مدتش محدوده

خوب هر جور عادت بدی همونطوری میشه پسر من با همون تکون آروم میخوابه

تا چندوقتگی بچه میشه استفاده کنه؟

2706